Påmeldte deltakere til Night Hawk Ringerike 2017

ArrangementsinformasjonOrganisasjonpåmeldingVis p√•meldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Night Hawk Ringerike 2017
Arrangørorganisasjoner: Fossekallen IL / IL Tyrving / Natthauken IL / Ringerike OL
Dato: fredag 4 august 2017 - lørdag 5 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte lag.

Night Hawk Men (53)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bø OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Dreamteam 99 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Eiker OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Halden SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Halden SK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Heming Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Heming Orientering 2
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Göteborg 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Indre Østfold OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Järla Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Konnerud IL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Larvik OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Løten o-lag 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Modum OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Navi 1
1Juho-Matti Taivainen
2Topias Ahola
3Joonas Ahola
4Olli-Markus Taivainen
5Juho-Matti Taivainen
6Joonas Ahola
7Olli-Markus Taivainen
8Topias Ahola
NTNUI 1
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 2
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 3
1
2
3
4
5
6
7
8
OK DARK KNIGHT 1
1Severin Müller
2David Grossmann
3Silvan Ullmann
4Nicolas Müller
5Severin Müller
6Nicolas Müller
7David Grossmann
8Silvan Ullmann
OK Linné 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Ravinen 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Rodhen 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Älvsjö Örby 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oslostudentenes IK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pihkaniskat 1
1Lotta Oinonen
2Paavo Ritvanen
3Leo Tolvanen
4Tommi Nietosjärvi
5Tommi Nietosjärvi
6Lotta Oinonen
7Leo Tolvanen
8Paavo Ritvanen
Pihkaniskat 2
1Matti Huttunen
2Juha Skinnari
3Veli-Pekka Kuutti
4Heikki Väänänen
5Heikki Väänänen
6Matti Huttunen
7Veli-Pekka Kuutti
8Juha Skinnari
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Raumar Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ringerike OL 1
1
2
3
4Lars Grønlund190331
5
6
7
8
Sturla, IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sävedalens AIK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Södertälje-Nykvarn Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Vang OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ärla IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Østmarka OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8

Night Hawk Women (29)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
5
6
Byåsen IL 1
1Ragnhild Eide
2Emma Arnesen
3Ingeborg Eide
4Ragnhild Eide199600
5Emma Arnesen195919
6Ingeborg Eide199727
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
5
6
Eiker OL 1
1Thea Dyrkorn181872
2
3Ane Dyrkorn180221
4
5Sølvi Fossøy211620
6
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
5
6
Halden SK 1
1
2
3
4
5
6
Halden SK 2
1
2
3
4
5
6
IFK Göteborg 1
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
5
6
Konnerud IL 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
5
6
Modum OL 1
1
2
3
4
5
6
NTNUI 1
1
2
3
4
5
6
NTNUI 2
1
2
3
4
5
6
NTNUI 3
1
2
3
4
5
6
NTNUI 4
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK 2
1
2
3
4
5
6
OK DARK KNIGHT 1
1Mara Brügger
2Riina Jordi220355
3Siri Nyfeler
4Siri Nyfeler
5Mara Brügger
6Riina Jordi
OK Linné 1
1
2
3
4
5
6
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
Oslostudentenes IK 1
1
2
3
4
5
6
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
5
6
Raumar Orientering 1
1
2
3
4
5
6
Sävedalens AIK 1
1
2
3
4
5
6
Ås-NMBU Orientering 1
1
2
3
4
5
6

Night Hawk Girls (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Eiker OL 1
1Solveig Letmolie211356
2Christine Hoen192291
3Solveig Letmolie
4Christine Hoen
Eiker OL 2
1Tomine Lysaker Sanden185888
2
3Alvilde Lysaker Sanden185887
4Oda Isnes Tyse192560
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
Heming Orientering 1
1
2
3
4
Heming Orientering 2
1
2
3
4
Heming Orientering 3
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Kongsberg OL 3
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 3
1
2
3
4
Lillehammer OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1
2
3
4
OJura 1
1Alina Niggli297180
2Natalja Niggli207339
3Alina Niggli297180
4Natalja Niggli207339
OK Moss 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 2
1
2
3
4

Night Hawk Boys (32)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 3
1
2
3
4
Hadeland OL 1
1Simen Gammelmo180158
2Berthe Teslo413058
3Jo Randar Holmøy500665
4Simen Gammelmo
Heming Orientering 1
1
2
3
4
Heming Orientering 2
1
2
3
4
Heming Orientering 3
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
Kristiansand OK 2
1
2
3
4
Larvik OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 2
1
2
3
4
Nittedal OL 1
1Herman Brunborg190333
2Simen Fritzner205387
3Herman Brunborg190333
4Simen Fritzner205387
Nittedal OL 2
1Arthur Brunborg193682
2Simen Gløgård Stensrud500506
3Arthur Brunborg193682
4Simen Gløgård Stensrud500506
Nydalens SK 1
1
2
3
4
Nydalens SK 2
1
2
3
4
Nydalens SK 3
1
2
3
4
OJura 1
1Elliot Dannecker
2Victor Dannecker
3Elliot Dannecker
4Victor Dannecker
OK Moss 1
1
2
3
4
OK Moss 2
1
2
3
4
OL Toten-Troll 1
1Jakob Mo
2Håvard Gjestvang
3Sigurd Kvamme
4Jakob Mo
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 2
1
2
3
4
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
Ringerike OL 1
1
2
3
4
Ringerike OL 2
1
2
3
4
Ringerike OL 3
1
2
3
4
Sturla, IF 1
1
2
3
4

Night Hawk Masters Men (9)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
OJura 1
1Gilles Dannecker
2Daria Niggli206910
3Jurg Niggli205377
4Gilles Dannecker
5Daria Niggli206910
6Jurg Niggli205377
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
OL Toten-Troll 1
1Rolf Pettersen Mo
2Onno Verberne
3Erlend Slokvik
4Håvard Kvamme
5Nils Harald Staff
6Erlend Slokvik
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
5
6
Østmarka OK 1
1
2
3
4
5
6

Night Hawk Masters Women (6)

NavnLagoppstilling
Eiker OL 1
1Anne Line Nydal Berglia154283
2Kirsti Aas Olsen173149
3Torun Dyrkorn185988
4Anne Marthe Peveri211458
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1
2
3
4
OL Toten-Troll 1
1Vanja Staff
2Marita Hernandez
3Vanja Staff
4Marita Hernandez
Østmarka OK 1
1
2
3
4

Annonser

IOF Eventor