Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb227054
Hilde OhrGanddal IL213113
Aase SveinsvollKlubbløs200609

Damer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Lise IsachsenCegal BIL199748
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Gun Irene MonsenEgersund OK216918
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Barbro SandalGanddal IL206194
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Ida MonsenEgersund OK38983
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503

Herrer - mellomlang løype (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Jonas Bolstad ScheieFrøyland ski & fritid220752
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Erlend BremnesGanddal IL213047
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Frank HansenEgersund OK187209
Øivind HansenGanddal IL206195
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs220838
Roger Endre NysethKlubbløs150998
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arnstein SkrettingEgersund OK
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb159603
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Tor BrekkenGanddal IL197768
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski & fritid226956
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Herrer - Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)195724

Damer - Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria LangmyrGanddal IL212950
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703

Annonser

IOF Eventor