Påmeldte deltakere til Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL
Eskild MyrvangMelhus IL

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK199653
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Matias NissenFreidig214966
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are LodgaardByåsen IL216729
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

D 19 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Åshild KolstadFreidig182129
Dina ReitanFreidig206043
Hanne SandstadFreidig206030
Malin SandstadFreidig159550
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510

H 19 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik226229
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand178399
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662
Lars OwrenNTNUI160424
Alex PedersenOL Trollelg230613
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Frank SandbergBjugn IL171368
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jens Even StorhovFreidig182078
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Jan HageIL Leik187018
Jon HolstadFreidig97601
Hans Petter LodgaardByåsen IL502488
Eivind LonaWing OK211262

H 50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode HaugskottOL Trollelg216715
John LerliMelhus IL211381
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein NytrøByåsen IL150806
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell MaroniByåsen IL221188
Morten SkoglundByåsen IL178050
Anders WaageFreidig219195

H 70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar KeiseråsIL Leik206323
Kristin SølbergIL Leik226232

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214

Annonser

IOF Eventor