Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte lag.

D17-20 (39)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Asker Skiklubb 2
1
2
3
Byåsen IL 1
1
2
3
Eiker OL 1
1Thea Dyrkorn181872
2Solveig Moen Letmolie211356
3
Eiker OL 2
1
2
3
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Ganddal IL / Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal502699
2Agnethe Hasli501170
3Kristine Haanes Strandlie500063
Halden SK 1
1
2
3
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen501521
2Hanna Eckhardt Andersen216924
3Sofie Skyttersæter Iversen192628
Heming Orientering 2
1
2
3
IL BUL-Tromsø / Bardu IL 1
1
2
3
IL Tyrving 1
1
2
3
IL Tyrving 2
1
2
3
IL Tyrving 3
1
2
3
Kongsberg OL 1
1
2
3
Kongsberg OL 2
1
2
3
Kongsberg OL 3
1
2
3
Kongsberg OL 4
1
2
3
Konnerud IL 1
1
2
3
Konnerud IL 2
1
2
3
Kristiansand OK 1
1
2
3
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Ida Sofie Hjortland209884
3Elisabeth Hesselberg177541
Lillomarka OL 1
1
2
3
Nydalens SK 1
1
2
3
Nydalens SK 2
1
2
3
OK Moss 1
1
2
3
Oppsal Orientering 1
1
2
3
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend241426
2Elise Ausen213400
3Anna Meen178035
Raumar Orientering 1
1
2
3
Sandefjord OK 1
1
2
3
Sturla, IF 1
1
2
3
Sturla, IF 2
1
2
3
Varegg Fleridrett 1
1Mari Strømme Lid185870
2Tora Aasheim Nymark192399
3Eirunn Husby Nordstad204579
Østmarka OK 1
1
2
3
Østmarka OK 2
1
2
3

H17-20 (55)

NavnLagoppstilling
Alta OL / Fana IL / IL BUL-Tromsø 1
1Birk Bell Lysaker211313
2Eskil Frischknecht506806
3Jonatan Graversen501418
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Asker Skiklubb 2
1
2
3
Asker Skiklubb 3
1
2
3
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Fossum IF 3
1
2
3
Fossum IF 4
1
2
3
Fredrikstad SK 1
1Sondre Ottesen212553
2Bendik Eliassen500903
3Herman Ryen Martinsen501366
Fredrikstad SK 2
1Kristoffer B. Helminsen503979
2Runar Saur Modahl183666
3Eirik Imrik181972
Freidig / Byåsen IL 5
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Freidig 3
1
2
3
Freidig 4
1
2
3
Ganddal IL 1
1
2
3
Halden SK 1
1
2
3
Halden SK 2
1
2
3
Hedrum OL 1
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
3Sindre R Holt221389
Heming Orientering 1
1
2
3
Heming Orientering 2
1
2
3
Heming Orientering 3
1
2
3
IL Tyrving 1
1
2
3
Kongsberg OL 1
1
2
3
Kongsberg OL 2
1
2
3
Konnerud IL 1
1
2
3
Kristiansand OK 1
1
2
3
Kristiansand OK 2
1
2
3
Lillomarka OL 1
1
2
3
Nidarøst OK 1
1Hanne Helmine Rogstad224270
2Stine Aune213563
3Johannes Langaas213810
Notodden OL 1
1
2
3
NTNUI 1
1
2
3
Nydalens SK 1
1
2
3
Nydalens SK 2
1
2
3
Nydalens SK 3
1
2
3
Nydalens SK 4
1
2
3
OK Skøynar / Verdal OK 1
1Fredrik Vehus Skjerve187014
2Hallvar Hallan186846
3Sigrid Vehus Skjerve201976
OL Toten-Troll 1
1Jakob Mo197755
2Sigurd Kvamme170846
3Simen Ballangrud222149
OL Trollelg / Frol IL 1
1Tobias Alstad195842
2Frida Haugskott216794
3Anders Haugskott217107
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
OL Tønsberg og omegn 2
1
2
3
Porsgrunn OL / Skien OK 2
1Skjalg Nysæter501323
2Halvard Kornmo184355
3Håvard Skriubakken169034
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Håkon Kornmo222572
3Alexander Repstad Storemyr504150
Raumar Orientering 1
1
2
3
Raumar Orientering 2
1
2
3
Sandefjord OK 1
1
2
3
Sturla, IF 1
1
2
3
Sturla, IF 2
1
2
3
Tynset IF 1
1Jørgen Schjølberg501269
2Ane Ingeborg Kalbækken501105
3Gaute Kvittum Nytrøen187109
Vang OL 1
1
2
3
Vang OL 2
1
2
3
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
Varegg Fleridrett 2
1
2
3
Østmarka OK 1
1
2
3

Annonser

IOF Eventor