Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 278 påmeldte deltakere.

D 16 O-idol (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267, 3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Åsne HaavengenKongsberg OL202045, 3791977
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 3678463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3613973
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 3820206
Ingrid LamarkGanddal IL174736, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516, 3640729
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579, 3895992
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Oda ScheeleNydalens SK501067, 3654589
Tale Tannvik SkeiFreidig221189, 3214061
Vilde Lereim StorliFreidig179918, 3653276
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3607983

D16 Utfordrer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 3652419
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Iselin SørensenSturla, IF189053
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492

H 16 O-idol (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986, 3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397, 3674843
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979, 3946639
Mikkel HoltFreidig184323, 3597143
Mikkel KatlaFossum IF203103, 3630894
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 3874617
Henrik ReuschHeming Orientering504388, 3887072
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428, 3635950
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408

H16 Utfordrer (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911, 3962081
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BørliFossum IF504152, 3682663
Jonas EikåsSandefjord OK206477, 206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545, 3884079
Tobias EspedalNydalens SK501469, 3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244, 3886363
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306, 3613833
Sondre Zahl HagenFossum IF504809, 3861598
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 3666609
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Grunde IsaksætreGrue IL191269, 3577459
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3977253
Sander Solheim OttesenSturla, IF505389, 505389
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Halvor RudningenHemsedal IL229637, 3683117
Sigurd SmemoSturla, IF1996464
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jakob TorgersenHalden SK204760, 3664620
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 3649324
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854, 217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 3649175

D 17-18 E (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887, 3985223
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK199699, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Monica BrevikØstmarka OK212503, 212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Silje CarlsenSturla, IF212906, 3556149
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Matilde HolenØstmarka OK203517, 203517
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432, 3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498, 3985686
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311, 3885175
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3977444
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Dina ReitanFreidig206043, 3884194
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3966561
Andrea VaneboKongsberg OL208586, 3922226
Åshild Egeberg VáriSturla, IF209672
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Sarah WølloKongsberg OL507200, 3656295

D 19-20 E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne Willkommen EikenNTNUI209814, 3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 3640158
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Maria PrestbøenSandefjord OK186139, 3794443
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453, 3593175
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Karine VestølVegårshei IL206428, 3912052
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

H 17-18E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3978780
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056, 3974011
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Sølve DrageKongsberg OL502238, 3123650
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917, 171917
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605, 3813581
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Jakob MoOL Toten-Troll197755, 3831831
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666, 3981586
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688, 3952173
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346, 3692001

H 19-20E (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880, 3782323
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 3624137
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3983145
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3946514
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3973724
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496, 3947553
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540, 204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137, 3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572, 3912037
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Håkon LundKongsberg OL500550, 3977311
Oliwer LundbergFreidig206030
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709, 3780814
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3986361
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Viktor WassénHalden SK143384, 3608270
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404

Annonser

IOF Eventor