Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup sprint
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 21 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 296 påmeldte deltakere.

D 16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Stine AuneNidarøst OK3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Julie ChristiansenKristiansand OK
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL3979390
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett3895992
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Iselin SørensenSturla, IF189053
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Kristoffer FjæreHedrum OL
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Eskil FrischknechtAlta OL3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Hallvar HallanOK Skøynar
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Alf Kristian HelleHalden SK3666609
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Olav Kristian LundKongsberg OL3977253
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Sander Solheim OttesenSturla, IF505389
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Halvor RudningenHemsedal IL229637
Jørgen SchjølbergTynset IF3657103
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Jakob TorgersenHalden SK3664620
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

D 17-18 E (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Elise AusenPorsgrunn OL3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK3985223
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Karoline BjørnerødOK Moss3908332
Monica BrevikØstmarka OK212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Silje CarlsenSturla, IF3556149
Helene EgerKongsberg OL3708633
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Malin HaugeHisøy OK
Christine HoenEiker OL3572500
Matilde HolenØstmarka OK203517
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Thea LandKonnerud IL3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett3940749
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL3985686
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Kamilla LomeHamar OK3653094
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett3597432
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Dina ReitanFreidig3884194
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3943214
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Andrea VaneboKongsberg OL3922226
Åshild Egeberg VáriSturla, IF
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 19-20 E (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Ane DyrkornEiker OL3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF3640158
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Anine LomeHamar OK3887080
Vera MelkildFreidig3781788
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443
Malin SandstadFreidig3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Emilie WestinNydalens SK3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

D 21-E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3885613
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Runa FremstadLarvik OK3598265
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3980893
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Karen Oline KolstadNTNUI3598497
Ingrid LundanesNTNUI3594934
Lone Malmgren MolstadHalden SK3835212
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535
Lene Therese MyrlandNTNUI3599339
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Tonje VassendNTNUI3587961
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

H 17-18E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Jonatan AuneHalden SK
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Eirik BlågestadIndre Østfold OK3974011
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Sølve DrageKongsberg OL3123650
Mats EidsmoFreidig3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Peter GisholtFossum IF3869567
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3217478
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3813581
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3972825
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068
Håkon HolstadFreidig3649894
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031
Isak JonssonNydalens SK3602398
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Even LindaasVang OL3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3981586
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674
David RundeKristiansand OK3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett3952173
Lars SandstadFreidig3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Emil StørmerFossum IF3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001

H 19-20E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3983145
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI3624459
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Martin Borge HeirFossum IF3973724
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving3947553
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799
Håkon LundKongsberg OL3977311
Oliwer LundbergFreidig
Oscar LyngenFreidig3584232
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Lars SolliMo OK3441482
Oskar Spets StorhovFreidig3986361
Jostein TandbergNydalens SK3880846
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 21-E (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Martin AskeAndebu IL234860
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Šarūnas DociusOK Javonis
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Robert FredriksenNotodden OL3778149
Karl FremstadIL Tyrving3975901
Jørgen FrøydLarvik OK
Mattis HoltFreidig3597143
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK
Olav LundanesPaimion Rasti3885035
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Borger MelsomFossum IF3701208
Einar MelsomFossum IF3701208
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
Elias T. MølnvikNTNUI3870714
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930
Mathias OlsenLarvik OK
Espen RaastadSkien OK
Damien RenardKongsberg OL3837366
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Paul SirumFrol IL3943198
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK3885191
Sturla StokkelandÅlgård Orientering
Oskar StørmerFossum IF3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3980869
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3915832
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

Annonser

IOF Eventor