Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: søndag 16 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 136 påmeldte lag.

D 17 (53)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Synne Strand500265
2Lotte Jauhojärvi Markussen226296
3Tilla Farnes Hennum500002
Asker Skiklubb 2
1Margrethe Wisløff500313
2Anna Øfsthus Gravir500252
3Marianne Mellbye Larsen
Byåsen IL 1
1Mari Fasting500296
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Lene Berg Hanssen208919
2Emma Arnesen195919
3Helen Palmer190327
Bækkelagets SK 1
1Kine Gulliksen82248
2Marthe Gløersen501217
3Lone Brochmann208706
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Thea Dyrkorn181872
3Kristine Berglia208169
Emblem IL 1
1Audhild Bakken Rognstad181664
2Vilde Årøen Lykke180102
3Emma Johansson198042
Fossum IF 1
1Julie Størmer211996
2Ragnhild Hjermstad502915
3Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1Pernille Katla191341
2Karen Hoel Jomaas501015
3Ingrid G. Kvålsgard500630
Fossum IF 3
1Gunvor Hov Høydal201520
2Åsne Naadland Holo221407
3Rikke Blakkestad Ingesen500116
Fredrikstad SK 1
1Marianne Riddervold Kahrs237786
2Marie Olaussen196727
3Kamilla Olaussen500304
Freidig 1
1Hanne Sandstad206030
2Vera Melkild180322
3Malin Sandstad504681
Halden SK 1
1Lizzie Ingham216466
2Jo Shepherd506930
3Kine Hallan Steiwer181110
Halden SK 2
1Hedda Raadal Bjørlo182000
2Idun Kristine Felde Olaussen196849
3Eva Jurenikova184340
Halden SK 3
1Karoline Aune194816
2Bodil Helgerud505183
3Irene Felde Olaussen222541
Hisøy OK 1
1Silje Hauge193045
2Malin Hauge212879
3Anna Sofie Hoff195909
IL BUL-Tromsø 1
1Arntraut Götsch192304
2Tora Indregard502125
3Ane-Marte Borg Hanssen216693
IL Gular / Varegg Fleridrett 2
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Ingunn Martinsen223868
3Vibeke Øye222669
IL Tyrving 1
1Oda J Sikkeland501590
2Ida Tiltnes192593
3Kristine Fjeldbo168868
IL Tyrving 2
1Solveig Blandkjenn97984
2Linn Hokholt214837
3Synne Skjærstein502453
Kongsberg OL 1
1Kjersti Tønnessen Bergstøl500244
2Marlin Haavengen206386
3Ingjerd Myhre502878
Kongsberg OL 2
1Helene Eger215112
2Tale Strand504515
3Ingvild Langeggen192879
Kongsberg OL 3
1Aurora Moholth229426
2Andrea Vanebo208586
3Kathinka Rogstad210056
Konnerud IL / Eiker OL 3
1Solveig Moen Letmolie211356
2Christine Hoen192291
3Thea Land202977
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik504336
2Jenny Baklid502696
3Maiken Økern Hågård203655
Konnerud IL 2
1Anniken Ranvik504337
2Amanda Skyttersæter Saugerud507041
3Thea Sildnes Baklid187171
Kristiansand OK 1
1Marianne Andersen170604
2Christiane Ruud Bøckman504438
3Inga Vestøl Stødle186309
Larvik OK 1
1Runa Fremstad216870
2Elin Bjerva180000
3Ingrid Undstad204302
Lillomarka OL 1
1Delphine Poirot502044
2Karoline Sønsterudbråten500912
3Andrine Benjaminsen502886
Lillomarka OL 2
1Maria Rørvik Haver502923
2Oda Marie Colquhoun205440
3Charlotte Watson506399
NTNUI / Fredrikstad SK 8
1Marit Kahrs211091
2Hanna Fiskum Nordbrøden507037
3Synne Fossøy98004
NTNUI 1
1Ingrid Gulbrandsen193890
2Maren Jansson Haverstad504689
3Ingrid Lundanes235111
NTNUI 2
1Tonje Vassend191267
2Anine Ahlsand502880
3Anna Ulvensøen182140
NTNUI 3
1Marta Ulvensøen196843
2Vilde Malmei207629
3Åsne Skram Trømborg180127
NTNUI 4
1Hannah Malmei181468
2Silje Arntzen502700
3Aurora Fossøy62220
NTNUI 5
1Lene Therese Myrland506814
2Anniken Eriksrud Karlsen501834
3Ingvild Ramtvedt Næsset229646
NTNUI 6
1Ingvild Wang158428
2Ingvild Brekke170780
3Idunn Haavengen167389
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund501588
2Anne M Hausken Nordberg500293
3Siri Ulvestad504622
Nydalens SK 2
1Marion Huber226171
2Marie Liland500589
3Tone Bergerud Lye192575
Nydalens SK 3
1Emilie Westin203458
2Marianne Dæhli221273
3Ingvil Ahlsand188972
Nydalens SK 4
1Ada Wulfsberg501377
2Martha Kalvig Skogan215020
3Frida Bakken Ulseth186887
Oddersjaa SSK 1
1
2
3
OK Moss / Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Aurora Gjølsjø505166
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Kaja Samuelsen Skiri195861
Oppsal Orientering 1
1
2
3
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend241426
2Elise Ausen213400
3Kari Aarhus Kinn206530
Porsgrunn OL 2
1Guro Vassend220954
2Anna Meen178035
3Kjersti Adéla Westin230092
Raumar Orientering 1
1
2
3
Sandnes IL (Rogaland) / Ganddal IL / Haugesund IL Orientering 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Ingvild Paulsen Vie197968
3Sunniva Omdal196743
Stjørdals-Blink Orientering / Verdal OK 1
1Sigrid Vehus Skjerve201976
2Sofia Haglund169474
3Ane Nielsen Solberg503111
Søgne og Songdalen OK / Kristiansand OK 2
1Christina White504224
2Irene Beate Øhrn Arnevik231241
3Benedicte Beckmann212044
Torridal IL 1
1Mette Mestad236434
2Bente Mestad236393
3Kristin Mestad236508
Varegg Fleridrett 1
1Mari Strømme Lid185870
2Christiane Trösse220066
3Tora Aasheim Nymark192399
Vegårshei IL 1
1Karine Vestøl206428
2Julie Nærestad180242
3Synnøve Bråten179370

H 17 (83)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas502140
2Vegard Gulbrandsen500003
3Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2
1Per Clemet Wisløff500300
2Per Wiréhn192186
3Tommy Jauhojärvi226300
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Trygve Kongsbakk217140
2Espen Samuelsen Skiri207012
3Martin Hoset504806
Byåsen IL 1
1Øyvind Wiggen500061
2Petter Liabakk Eriksen506972
3Ola Berger170612
Bækkelagets SK 1
1Carl Godager Kaas170550
2Øystein Kvaal Østerbø500305
3Ralph Street502673
Bækkelagets SK 2
1Sindre Sandven504330
2Matthew Speake204099
3Simen Hjalmar Wästlund506811
Bækkelagets SK 3
1Vetle Christiansen217084
2Magne Jutulstad221404
3Mathias Gløersen501324
Bækkelagets SK 4
1Wolfgang Kampel500597
2Olav Ekrheim195567
3Martin Schälli191456
Bækkelagets SK 5
1Vegard Ølstad Dalberg483040
2Eskil Sande Gullord159946
3Johan Brunberg
Bækkelagets SK 6
1
2
3
Bø OL 1
1Eivind Frode Rinde208955
2Jon Solberg203365
3Dag Steinar Ragvin227683
Bø OL 2
1Sigve Botnen227675
2Steinar Lande227677
3Asbjørn Klakeg Forland227679
Fossum IF 1
1Oskar Størmer209002
2Erling Hjermstad190677
3Emil Ahlbäck500294
Fossum IF 2
1Øyvind Hjermstad221133
2Martin Borge Heir174826
3Tarjei Holo203231
Fossum IF 3
1Peter Gisholt198904
2Leif Størmer203638
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 4
1Emil Størmer214741
2Øystein Holo502112
3Morten Fismen229713
Fredrikstad SK 1
1Espen Nordbrøden Fiskum187227
2Hans Petter Mathisen507039
3Gaute Hallan Steiwer507100
Fredrikstad SK 2
1Herman Ryen Martinsen501366
2Bendik Eliassen500903
3Per Olaussen79573
Fredrikstad SK 3
1Sondre Ottesen212553
2Runar Saur Modahl183666
3Eirik Imrik181972
Freidig 1
1Mats Eidsmo179813
2Simen Spets Storhov203586
3Oskar Spets Storhov215145
Freidig 2
1Oscar Lyngen506650
2Vegard Kittilsen504704
3Tomas Eidsmo173137
Freidig 3
1Lars Sandstad504578
2Jonas Grønli215144
3Jo Even Kolstad502812
Freidig 4
1Kristian Fredrik Lynum195937
2Mathias Hermstad201390
3Håkon Holstad203584
Frol IL 1
1Stian Sundsvik234909
2Yngve Skogstad502895
3Paul Sirum211470
Frol IL 2
1Ulf Forseth Indgaard190906
2Isak Bergset225930
3Carl Petter Lyngen211600
Halden SK 1
1Niels Christian Hellerud206905
2Thomas Natvig Årstad500258
3Magne Dæhli500302
Halden SK 2
1Emil Wingstedt208496
2Mats Nordbrøden184943
3Øyvind Helgerud207805
Halden SK 3
1Matthieu Puech209924
2Jonatan Aune202994
3Eirik Nordbrøden208173
Haugesund IL Orientering 1
1Sigurd Paulsen Vie229677
2Knut Steffen Kvala504279
3Ruben Kobbeltvedt193057
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen222447
2Bjørn Anders Flågen209873
3Kasper Fosser195708
IL BUL-Tromsø / Bodø og Omegn IF Orientering / Ganddal IL 2
1Håvard Solbakken215129
2Clemens Sundby Øxnevad225547
3Jonatan Graversen501418
IL Gular 1
1Scott Juvik504399
2Rune Nygaard207699
3Eyvind Kjellevold Malde502442
IL Imås 1
1Viggo Molund206411
2Tarjei Nicolaisen95870
3Magnus Gautefall Nicolaisen506652
IL Leik 1
1Oskar Andrén504684
2Ola Keiserås506688
3Andreas Sølberg506777
IL Tyrving 1
1Ivar Lundanes200904
2Torgeir Nørbech505298
3Bjørn Ekeberg500261
IL Tyrving 2
1Vegard Ruttenborg177243
2Anders Tiltnes507021
3Espen Jakobsen504561
IL Tyrving 3
1Karl Fremstad211281
2Styrk Hundseid Kamsvåg199496
3Erik Thorsson488246
IL Vindbjart 1
1Gjermund Steinsland200414
2Jostein Moe226027
3Hans Gunnar Omdal507083
Kongsberg OL 1
1Damien Renard201971
2Bjørn Haavengen188468
3Mathias Drage500240
Konnerud IL / Sturla, IF 1
1Jørgen Baklid201651
2Aslak Heimdal192570
3Johan Kristian Undeland144063
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn197997
2Sebastian Daland224268
3Vegard Danielsen230085
Kristiansand OK 2
1Håvard Wedege206479
2Marius Aurebekk504432
3Marius Pytten197877
Kristiansand OK 3
1Morten Jørgensen221391
2Petter Marki Erichsen197823
3Eirik Heddeland Martens184333
Kristiansand OK 4
1Matias Hodne Hanisch229996
2David Runde221505
3Kristian Pytten221206
Kristiansand OK 5
1Håvar Birkeland Stormoen504431
2Vetle Elias Lynnebakken503555
3Holger Hott213513
Kristiansand OK 6
1Fred-Arne Sivertsen197872
2Thorbjørn Værp93939
3Jan Blandkjenn220759
Larvik OK 1
1Mathias Olsen501101
2Jørgen Frøyd197776
3Per Olav Gulbrandsen204203
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Eirik Høst Fossgard181321
3Jens Johan Brekke215086
Lillomarka OL 2
1Svein Nygård229680
2Vidar Benjaminsen223228
3Mathias Benjaminsen186884
Løten o-lag 1
1Yngve Volden500049
2Evine Westli Andersen501130
3Emilie Westli Andersen236005
NTNUI 1
1Olai Stensland Lillevold196772
2Elias T. Mølnvik211647
3Vegard Jarvis Westergård222552
NTNUI 2
1Vegard Blomseth Johnsen184997
2Anders Felde Olaussen182081
3Simen Aamodt181443
NTNUI 3
1Håkon Fruseth Christiansen194879
2Olav Milian Schmitt Gran220800
3Tobias Kristensen216933
NTNUI 4
1Håvard Mo Vaadal501732
2Jakob Kalvig Skogan219293
3Peter Nordbrøden184944
Nydalens SK 1
1Eirik Langedal Breivik227567
2Anders Nordberg181232
3Jon Aukrust Osmoen500301
Nydalens SK 2
1Anders Vister209926
2Håvard Haga502921
3Lukas Liland202201
Nydalens SK 3
1Isak Jonsson502695
2Eirik Kamstrup Hovind200010
3Alan Cherry200459
Nydalens SK 4
1Henrik Eijsink503558
2Lars Young Vik204299
3Bojan Blumenstein193877
Nydalens SK 5
1Øystein Pettersen192639
2Halvor Tørnqvist Halden502959
3Gjermund Tørnqvist Halden502911
Nydalens SK 6
1Jostein Tandberg502575
2Sondre Ruud Bråten181939
3Hanne Nøvik188964
Oddersjaa SSK 1
1Einar Ekeland234873
2Frode Øverøyen Balchen507086
3Geir Ausland411542
Oddersjaa SSK 2
1Ole Gunnar Lund Jensen204748
2Eirik Glad Balchen168226
3Jon Terje Ekeland211559
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød195675
2Torgeir Snilsberg505269
3Thomas Roskifte501165
OK Moss 2
1Henning Bratland Carlsen506222
2Thomas Tubbehaugen222453
3Morten Tangen Fredh208419
OL Trollelg / Verdal OK 1
1Anders Haugskott217107
2Ove Baardsgaard181922
3Fredrik Vehus Skjerve187014
OL Tønsberg og omegn 1
1Morten Krona Haflan502662
2Jakob Hjelseth199628
3Trym B Island177757
Oppsal Orientering 1
1Sigve Vågsnes506784
2Olav Johannes Deelstra503256
3Kristoffer Fiane Pedersen208696
Oppsal Orientering 2
1Are Wigaard214979
2Thomas Ruud500636
3Ola Marius Pedersen503928
Oppsal Orientering 3
1Tor Andreas Andersen142520
2Ludvig Rødnes507034
3Truls Hestengen237772
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Håkon Kornmo222572
3Alexander Repstad Storemyr504150
Porsgrunn OL 2
1Runar Torpe Lien505471
2Thore Kornmo222121
3Magnus Aarhus Kinn188892
Raumar Orientering 1
1Magne Haga196844
2Magnus Svingheim170810
3Øistein Fagerli Næss211519
Raumar Orientering 2
1Anders Horvei180144
2Ståle Sønsterudbråten216356
3Øystein Rapp187318
Skien OK 1
1Skjalg Nysæter501323
2Gisle Nysæter217460
3Eirik Larsen222237
Søgne og Songdalen OK / OK Sør 2
1Ståle Thortveit197885
2Stein-Erik Scheie181466
3Svein Sunde235830
Søgne og Songdalen OK 1
1Kjell Erik Røisland181299
2Leiv-Terje Arnevik184348
3Jarl Magnus Berge227062
Vang OL 1
1Njaal Ellegaard Melby226137
2Jostein Svaland Dale191177
3Even Lindaas202094
Vang OL 2
1Øivind Frøisland80042
2Øystein Melby84213
3
Varegg Fleridrett 1
1Oskar Røen204561
2Håkon Jarvis Westergård502887
3Kristian Rykkje184641
Varegg Fleridrett 2
1Markus Kjærner-Semb204540
2Stian Rykkje207688
3Vyacheslav Mukhidinov224634
Varegg Fleridrett 3
1
2
3
Vegårshei IL 1
1Anders Vestøl222559
2Jon Nilsen192451
3Olav Vestøl206427
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans229709
2Vegard Fiane Pedersen192906
3Håvard Tveite221212

Annonser

IOF Eventor