Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellomdistanse finaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellomdistanse finaler
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: lørdag 15 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887, 3985223
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3984242
Solveig Eline BergIL Tyrving203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK199699, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693, 3982402
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440, 3877388
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180, 3632411
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenIL Tyrving200361, 3699832
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498, 3985686
Kamilla LomeHamar OK189071, 3653094
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311, 3885175
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3977444
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Dina ReitanFreidig206043, 3884194
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861, 3977485
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070, 3942174
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918, 3645793
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3966561
Andrea VaneboKongsberg OL208586, 3922226
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328

D 19-20 E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3885118
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3946696
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102, 3545423
Hannah MalmeiNTNUI181468, 3984929
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL180242, 3668902
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Karine VestølVegårshei IL206428, 3912052
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3977873
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043

H 17-18 E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3978780
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056, 3974011
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057, 3831716
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748, 3647120
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Jakob MoOL Toten-Troll197755, 3831831
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666, 3981586
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688, 3952173
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766, 3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 19-20 E (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 3624137
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3983145
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3973724
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Elias JonssonNydalens SK203274, 3917549
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496, 3947553
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540, 204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572, 3912037
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555, 3601671
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Einar MelsomFossum IF183652, 3980489
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709, 3780814
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3986361
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404

Annonser

IOF Eventor