Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: torsdag 13 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 279 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887, 3985223
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK199699, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693, 3982402
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440, 3877388
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498, 3985686
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3977444
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923, 3880689
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861, 3977485
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918, 3645793
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3966561
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328

D 19-20 E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Silje HaugeHisøy OK193045
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3885118
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3946696
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Hannah MalmeiNTNUI181468, 3984929
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Karine VestølVegårshei IL206428, 3912052
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3977873
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043

D 21 E (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223, 3620341
Ronja BjörklundNTNUI504708, 3966991
Solveig BlandkjennIL Tyrving97984, 3604337
Ingvild BrekkeNTNUI170780, 3659513
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Marianne DæhliNydalens SK221273, 3618022
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304, 3980893
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307, 3885126
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Vilde MalmeiNTNUI207629, 3946191
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Marte NarumNydalens SK506969, 3577046
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI229646, 3877396
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI182140, 3673902
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Ingvild WangNTNUI158428, 3945136
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Tone WigemyrOddersjaa SSK201417, 3598794

H 17-18 E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3978780
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056, 3974011
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057, 3831716
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688, 3952173
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766, 3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 19-20 E (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 3624137
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3983145
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3973724
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving199496, 3947553
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540, 204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572, 3912037
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Einar MelsomFossum IF183652, 3980489
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3986361
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404

H 21 E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922, 3624715
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040, 3946571
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434, 3621158
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Magne HagaRaumar Orientering196844, 3947470
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806, 3597374
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Ivar LundanesIL Tyrving200904, 3596327
Olav LundanesHalden SK500297, 3594785
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Viggo MolundIL Imås206411
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726, 3598141
Jon NilsenVegårshei IL192451, 3623907
Rune NygaardIL Gular207699
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083, 3588183
Øystein PettersenNydalens SK192639, 3685583
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3684511
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK500298, 3885191
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431, 3616422
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Thomas TubbehaugenOK Moss222453, 3895018
Håvard Mo VaadalNTNUI501732, 3925393
Olav VestølVegårshei IL206427, 3421112
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett502887, 3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3915832
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

D 21-Guest (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charmaine FungHKOXCC
Charlotte WatsonLillomarka OL503399

H 21-Guest (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brian PoonHKOXCC

Annonser

IOF Eventor