Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 5 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 399 påmeldte deltakere.

D14 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mille Baastad BergIL Tyrving3631678
Marie Lien BackstrømHalden SK
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK3647971
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Tina BoothKristiansand OK
Gina BrevikØstmarka OK3813581
Emma DåsnesVang OL3658101
Erle FrostAlta OL
Anne FrøislandVang OL
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn
Klara GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Vida Helland-HansenIL Tyrving3933389
Sara HetlandHaugesund IL Orientering
Anja HoleFørde IL
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Eline Horten JordetVingelen IL3716099
Serine JørgensenLillehammer OK
Maria KostølKristiansand OK
Marie KvarmeSturla, IF3649746
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving3631009
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering
Amalie LøkkebergFredrikstad SK
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Sigrid NermoenØstmarka OK3813599
Anna Aurora NolteFreidig224051
Alida OftedalÅlgård Orientering3934502
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering
Mathea Spets StorhovFreidig3575982
Maria StødleKristiansand OK
Helene Brandal SøftingKongsberg OL3802923
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Julie Sophie WoldOK Moss
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365

D15 (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Stella S. DahleFana IL
Mari EidsmoFreidig39939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF
Emma EngehultNotodden OL3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Tiril HolenKonnerud IL228510
Une HoltermannPorsgrunn OL
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering3715315
Selma HøivoldKongsberg OL
Emilie JahreAndebu IL
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Johanna Sofie LongfjeldModum OL3655792
Kristin LundanesEmblem IL
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Hanne MarcussenHarstad OL213022
Trude MarkhusVerdal OK3710407
Kristin Melby JacobsenLardal OL3631058
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3572666
June MunkebyFrol IL3299195
Linnea MunkebyFrol IL
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Kristin NordgårdNotodden OL3642469
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Serine Skogeng ReitenEmblem IL3682879
Andrea H. RogndokkenFet OL3882081
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Marie Roll-TørnqvistFana IL
Eline SchjervenLardal OL3907722
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL3486859
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3495215
Ida SolliMo OK
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352
Kristine Bog VikaneFana IL
Mari ØverbyKongsberg OL3635414
Embla ØvretveitFredrikstad SK

D16 (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Stine AuneNidarøst OK3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb3639036
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Hege HallanOK Skøynar
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Iris HolstIL Tyrving3632163
Petra HoveidAsker Skiklubb3734308
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3612973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL3979390
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Julie MeinickeIL Tyrving3638012
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Mina SchjervenLardal OL
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Silje SlungaardIL Tyrving
Vilde Lereim StorliFreidig3653276
Marta StødleKristiansand OK
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL3802121
Iselin SørensenSturla, IF82105
Berthe TesloHadeland OL3644499
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3951308
Maren VikenByåsen IL3784667
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK3815461
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H14 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb3807740
Herman Lien BackstrømHalden SK
Oskar BaklidKonnerud IL3981040
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Vetle BergKristiansand OK
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Peder BryggenHalden SK202091
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Eirik FrostAlta OL
Benjamin GjoneSandefjord OK
Emil GrønliFreidig3905791
Magne GuttvikWing OK
Mons Løfaldli HansenWing OK
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Henrik Kaupang LyeLarvik OK
Anders KlavenesSandefjord OK3803533
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Brage Bell LysakerFana IL3490075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Harald MansaasFet OL3945011
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Oliver NilsenFossum IF213244
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3637949
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Victor RingdalHaugesund IL Orientering
Tord RomundstadNidarøst OK
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Ådne Krogstad StendahlFrol IL
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Ludvik SætherFredrikstad SK
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Iver Dalsaune ThunFreidig
Sigurd VatnFrol IL187160
Benjamin August VikenTverlandet IL
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H15 (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
Jonas AarsethNydalens SK228404
Stein Aas StræteRingerike OL3818085
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Erlend AuneByåsen IL3903382
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Martin AusenPorsgrunn OL
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Mikkel BerglundRingerike OL1402
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Andreas DaleBergens TF
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett
Johan EgerKongsberg OL3707791
Elias EidsvågGanddal IL
Vetle Grønvik EkraFreidig3647013
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Tor Erling GjølsjøOK Moss3979671
Antonius Herskedal AmundsenFreidig3911708
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL3653755
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL3635570
Oskar JohannessenBjerkvik IF
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig3672961
Erlend LangeggenKongsberg OL3690781
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett
Gaute LindaasElverum OK3642972
Mats LindaasElverum OK3828647
Petter Andreas LonaWing OK
Iver Gjedrem LundVerdal OK3607835
August MaskeFreidig3653144
Tobias MathisenPorsgrunn OL
Olav MelheimSturla, IF
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Trygve Børte NomelandKristiansand OK3621224
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519
August Hopstad NykvistWing OK
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering
Sindre Skeie PettersonEgersund OK
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK3636255
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK
Elias StubberudNydalens SK3646452
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK3716933
Vegard Ulseth SylteFreidig3785326
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Tord SølvbergIL Veten
Brage TakleKristiansand OK3622016
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Elia ThorvikNydalens SK3605532
Sindre TusetSteinkjer OK
Sindre UlsakerHemsedal IL3725421
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H16 (84)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL
Marius BakkeFossum IF3962081
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK
Henrik BelboSteinkjer OK3683182
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Martin BirkelundAsker Skiklubb
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Erlend BørliFossum IF3682663
Gabriel CallananWing OK203540
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952736
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Einar EideByåsen IL3801479
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Kasper EngesetIL Tyrving3643004
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Adrian FagerlandSturla, IF
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Kristoffer FjæreHedrum OL
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Eskil FrischknechtAlta OL3686755
Simen FritznerNittedal OL3595618
Gard FrostAlta OL
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Hallvar HallanOK Skøynar
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Alf Kristian HelleHalden SK3668639
Ulrik HellenTIF Viking
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Henrik R HoltHedrum OL
Mikkel HoltFreidig
Erling Eide HustvedtWing OK3717360
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Jens Øien KlosterFitjar IL
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Eilev KvaaleAsker Skiklubb3644457
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Christopher LadimOK Moss3981099
Sven Bergset LangvikIL Veten
Theodor LierIndre Østfold OK
Olav Kristian LundKongsberg OL3977253
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Jon MarcussenHarstad OL213021
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn
John OtterleiØstmarka OK3830726
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Nikolai RenolenWing OK
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Iver RingheimLarvik OK
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett
Halvor RudningenHemsedal IL3724564
Jostein RøFreidig3642683
Tobias RøddeGanddal IL
Trym Nergård RønningOK Skøynar3657665
Jørgen SchjølbergTynset IF3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Håkon SæternesByåsen IL3987518
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Jakob TorgersenHalden SK3681129
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
Håvard VeieOK Skøynar
Aksel VeskeOK Skøynar3987278
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

Annonser

IOF Eventor