Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 4 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 397 påmeldte deltakere.

D14 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Amanda AxelsonEiker OL213690, 3679859
Mille Baastad BergIL Tyrving211509, 3631678
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119, 3647971
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Tina BoothKristiansand OK213740
Gina BrevikØstmarka OK212046, 3813581
Emma DåsnesVang OL213609, 3658101
Erle FrostAlta OL179911
Anne FrøislandVang OL213777
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512, 3951076
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3521564
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061, 3933389
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Anja HoleFørde IL225359
Linnea HolstIL Tyrving3635430, 192323
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 3716099
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Maria KostølKristiansand OK198036
Marie KvarmeSturla, IF183830, 3649746
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364, 3631009
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Sigrid NermoenØstmarka OK212419, 3813599
Anna Aurora NolteFreidig224051
Alida OftedalÅlgård Orientering227555, 3934502
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Marie SaugestadNydalens SK501013, 3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502, 3638632
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Mathea Spets StorhovFreidig182074, 3575982
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063, 3802923
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669, 3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877, 179877
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167, 3649365

D15 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 3640745
Julie BerntzenFet OL225581, 3886488
Ella BerstadHeming Orientering237773, 3780467
Mari BrendeFossum IF505202, 3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311, 3662012
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060, 3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 3637311
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 3661295
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910, 3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116, 3682200
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900, 503900
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130, 3654035
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818, 3655792
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Hanne MarcussenHarstad OL213022
Trude MarkhusVerdal OK181876, 3982147
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 3631058
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3572666
June MunkebyFrol IL213659, 3299195
Linnea MunkebyFrol IL195841
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717, 3981925
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810, 3947199
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161, 3682879
Astrid RognstadHadeland OL180263, 3645033
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Eline SchjervenLardal OL192960, 3907722
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054, 3486859
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587, 3650652
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930, 3495215
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089, 3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL212664, 3641412
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192, 3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 3807716
Pia Young VikNydalens SK502698, 3656352
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3635414
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D16 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267, 3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 3672557
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK222169
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 3598828
Åsne HaavengenKongsberg OL504457, 3791977
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 3678463
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463, 3635976
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 3652419
Stella HolmboeIL Tyrving191265, 3873106
Iris HolstIL Tyrving181925, 3632163
Petra HoveidAsker Skiklubb207587, 3734308
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3612973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281, 3979390
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 3820206
Ingrid LamarkGanddal IL174736, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516, 3640729
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb502246, 3880283
Julie MeinickeIL Tyrving170926, 3638012
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564, 222564
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887, 3567419
Oda ScheeleNydalens SK501067, 3654589
Mina SchjervenLardal OL234921
Tale Tannvik SkeiFreidig221189, 221189
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Vilde Lereim StorliFreidig179918, 3653276
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062, 3802121
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018, 3780863
Iselin SørensenSturla, IF82105
Berthe TesloHadeland OL502452, 3644499
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350, 3951308
Maren VikenByåsen IL192325, 3784667
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068, 3815461
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3607983

H14 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600, 3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316, 3781200
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112, 3807740
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Oskar BaklidKonnerud IL212561, 3981040
Børge Nilsen BergFossum IF71838, 3672722
Vetle BergKristiansand OK224224
Arne BerganKongsberg OL502336, 3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683, 3651635
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 3653292
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Peder BryggenHalden SK202091
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890, 3639648
Eirik FrostAlta OL506761
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Emil GrønliFreidig211762, 3905791
Magne GuttvikWing OK213289
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Anders KlavenesSandefjord OK239078, 3803533
Eskil KolshusOppsal Orientering217701, 3630399
Sondre LadimOK Moss503554, 3980679
Øyvind LamarkGanddal IL195846, 3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Lars LienGjø-Vard OL187270, 3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032, 3963923
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Brage Bell LysakerFana IL211903, 3490075
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Harald MansaasFet OL225522, 3945011
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917, 3691789
Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL226136
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Oliver NilsenFossum IF213244, 213244
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3637949
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3631793
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Jakob RastadAsker Skiklubb207424, 3643848
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450, 3672045
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Victor RingdalHaugesund IL Orientering
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812, 3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906, 3661253
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860, 3817962
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Eirik Vie StrislandFossum IF191201, 3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF191343, 3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746, 3631900
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H15 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK228404
Stein Aas StræteRingerike OL198554, 3818085
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221, 3638319
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477, 3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK192670, 3583820
Gaute BerganNydalens SK502486, 3604097
Mikkel BerglundRingerike OL201736, 1402
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112, 187112
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig212776, 3647013
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713, 3979671
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853, 3911708
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 3639903
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL187978, 3653755
Vegard JermstadSteinkjer OK204813, 204813
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399, 3635570
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 3672961
Erlend LangeggenKongsberg OL211331, 3690781
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 3639366
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Gaute LindaasElverum OK500901, 3642972
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791, 3607835
August MaskeFreidig212807, 3653144
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273, 212273
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914, 3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417, 3810595
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209, 3621224
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942, 3642519
August Hopstad NykvistWing OK223811
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK176005, 3636255
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907, 3884863
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344, 3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915, 201915
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557, 3646452
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785, 3716933
Vegard Ulseth SylteFreidig220833, 3785326
Birk Felland SætnanFossum IF213433, 3636339
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046, 3622016
Elia ThorvikNydalens SK181021, 3605532
Sindre UlsakerHemsedal IL229630, 3725421
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 3656253

H16 (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911, 3962081
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Henrik BelboSteinkjer OK212174, 3683182
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666, 212666
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BørliFossum IF504152, 3682663
Gabriel CallananWing OK203540, 203540
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559, 3952736
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Einar EideByåsen IL209976, 3801479
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Jonas EikåsSandefjord OK206477, 206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545, 3884079
Tobias EspedalNydalens SK501469, 3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244, 3886363
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064, 186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306, 3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030, 3667177
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Simen FritznerNittedal OL205387, 3595618
Gard FrostAlta OL502117
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475, 3887056
Henrik GudimØstmarka OK212620, 3813052
Sondre Zahl HagenFossum IF504809, 3861598
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397, 3674843
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979, 3946639
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362, 3717360
Grunde IsaksætreGrue IL191269, 3577459
Mikkel KatlaFossum IF203103, 3630894
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369, 3644457
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3977253
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Jon MarcussenHarstad OL213021, 213021
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
John OtterleiØstmarka OK179410, 3830726
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 3874617
Nikolai RenolenWing OK504504
Henrik ReuschHeming Orientering504388, 3887072
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor RudningenHemsedal IL186190, 3724564
Jostein RøFreidig203648, 3642683
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428, 3635950
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Håkon SæternesByåsen IL502484, 3987518
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jakob TorgersenHalden SK204760, 3681129
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339, 3987278
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999, 199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 3649324
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 3649175

D14-16C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb500226, 3639036
Hege HallanOK Skøynar206280
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 505820
Tiril HolenKonnerud IL228510, 228510
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638, 3715315
Emilie JahreAndebu IL211241
Tiril KihleKonnerud IL500282, 3924016
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Andrea H. RogndokkenFet OL202998, 3882081
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL212149

H14-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088, 217088
Elias EidsvågGanddal IL234016
Kasper EngesetIL Tyrving505850, 3643004
Adrian FagerlandSturla, IF83185
Mons Løfaldli HansenWing OK234517
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Sigurd VatnFrol IL208679

Annonser

IOF Eventor