Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprintstafett
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 27 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte lag.

DHHD (66)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum3816220
2Henrik Fredriksen Aas3981222
3Vegard Gulbrandsen3785482
4Nora Synnøve Woxholth3502523
Asker Skiklubb 2
1Silje Marie Våge3645579
2Sander Arntzen3978780
3Per Clemet Wisløff3933017
4Anna Øfsthus Gravir3850252
Byåsen IL / IL Leik / OL Trollelg 2
1Lene Berg Hanssen3782240
2Anders Haugskott3730041
3Ola Keiserås3705290
4Rine Hanssen
Byåsen IL 1
1Ingeborg Eide3801479
2Øyvind Wiggen3915832
3Ragnhild Eide3800026
4Emma Arnesen3662723
Bækkelagets SK / IL Tyrving / OL Tønsberg og omegn 3
1Solveig Eline Berg3698198
2Eskil Sande Gullord3810165
3Trym B Island3873031
4Ingrid Lund Hovden3885175
Bækkelagets SK / IL Tyrving 2
1Mina Jørgensen3699832
2Matthew Speake3618695
3Mathias Gløersen3672177
4Emma Meyer Larsson3630498
Bækkelagets SK 1
1Marthe Gløersen3781937
2Ralph Street3904521
3Øystein Kvaal Østerbø3777877
4Lone Brochmann3885290
Egersund OK 1
1Jane M Helland
2Kenneth Mydland216944
3Asbjørn Hegdal197169
4Inger Tone Nygård184113
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Kristine Berglia208169
3Thea Dyrkorn181872
4Solveig Moen Letmolie211356
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Einar Melsom183652
3Emil Ahlbäck500294
4Ingrid G. Kvålsgard500630
Fossum IF 2
1Karen Hoel Jomaas501015
2Oskar Størmer209002
3Øyvind Hjermstad221133
4Julie Størmer211996
Fossum IF 3
1Åsne Naadland Holo221407
2Martin Borge Heir174826
3Peter Gisholt198904
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Freidig / Bodø og Omegn IF Orientering / Frol IL 8
1Mari Kilskar Grevskott186921
2Mathias Vindal203527
3Kristian Fredrik Lynum195937
4Marte Fallbakken Berge216339
Freidig / Eiker OL 7
1Tomine Lysaker Sanden185888
2Jo Even Kolstad502812
3Christine Hoen192291
4Silje Morlandstø211618
Freidig / Konnerud IL 5
1Synne Baklid3946720
2Vegard Kittilsen504704
3Lars Sandstad504578
4Annette Bjørnås Krogstie212321
Freidig / Konnerud IL 6
1Amanda Skyttersæter Saugerud502918
2Mathias Hermstad201390
3Jonas Grønli215144
4Katherine Estep166935
Freidig 1
1Malin Sandstad504681
2Håvard Sandstad Eidsmo186037
3Mattis Holt179878
4Vera Melkild180322
Freidig 2
1Mari Angell-Petersen69051
2Sindre Johannessen181960
3Oskar Spets Storhov215145
4Hanne Sandstad206030
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2Carl Petter Lyngen211600
3Stian Sundsvik234909
4Maren Grande160101
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Clemens Sundby Øxnevad225547
3Morten Bjerga Sundli188954
4Marjo Liikanen199632
Ganddal IL 2
1Aud Hognestad Taksdal501775
2Per Ivar Stokland197767
3Fredrik Sandal501381
4Trine Bolstad206193
Gjø-Vard OL / Hadeland OL / OL Toten-Troll 1
1Agnethe Hasli3715299
2Elias Øhman3692001
3Simen Ballangrud3693603
4Ingeborg Rognstad3643830
Gneist, IL / Varegg Fleridrett 4
1Mariell Arntzen
2Andreas G. Polden
3Tore Nymark
4Ingunn Torød Buset3590171
Halden SK / Freidig 3
1Hedda Raadal Bjørlo182000
2Oscar Lyngen222709
3Albin Lillieström203495
4Lone Malmgren Molstad226193
Halden SK / Freidig 4
1Karoline Aune194816
2Mats Eidsmo179813
3Simen Spets Storhov203586
4Idun Kristine Felde Olaussen196849
Halden SK 1
1Iliana Ilieva141052
2Niels Christian Hellerud206905
3Emil Wingstedt208496
4Lizzie Ingham216466
Halden SK 2
1Agnes Leo504590
2Alexander Chepelin187303
3Lacho Iliev500250
4Kine Hallan Steiwer181110
Haugesund IL Orientering 1
1Kristina Voll
2Ruben Kobbeltvedt3831716
3Sigurd Paulsen Vie
4Randi Engløkk
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen192628
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3Kasper Fosser195708
4Guro Harstad216884
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Scott Juvik504399
3Eyvind Kjellevold Malde502442
4Vibeke Øye222669
IL Leik 1
1Line Sølberg3906294
2Oskar Andrén1
3Andreas Sølberg3641958
4Tone Almås
IL Tyrving 1
1Maren Norderud3668670
2Karl Fremstad3598547
3Bjørn Ekeberg3598083
4Oda J Sikkeland3577988
Kongsberg OL / Kristiansand OK 2
1Tale Strand3630720
2Kristian Pytten3940715
3Kjersti Tønnessen Bergstøl3659711
4Andrea Vanebo3922226
Kongsberg OL 1
1Ingjerd Myhre3864535
2Håkon Lund3977311
3Sølve Drage3123650
4Marlin Haavengen3852902
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik504336
2Jørgen Baklid201651
3Aslak Heimdal192570
4Jenny Baklid3984242
Konnerud IL 2
1Thea Sildnes Baklid187171
2Joar Gjerdahl188760
3Anniken Ranvik504337
4Mari Landro Svingheim500237
Kristiansand OK 1
1Christiane Ruud Bøckman3940707
2Dag Blandkjenn3815594
3Vegard Danielsen3621315
4Inga Vestøl Stødle186309
Lillomarka OL 1
1Siri Kollerud3598661
2Jens Johan Brekke3567088
3Elias Skjolden Sørensen3859287
4Andrine Benjaminsen3885613
Lillomarka OL 2
1Maria Rørvik Haver3880689
2Eirik Høst Fossgard3782273
3Mathias Benjaminsen3846219
4Karoline Sønsterudbråten3501137
Løten o-lag / Vang OL 1
1Emilie Westli Andersen236005
2Even Lindaas202094
3Jostein Svaland Dale191177
4Evine Westli Andersen501130
Mo OK / Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Kaja Samuelsen Skiri3781606
2Even-Johan Kaspersen3907565
3Lars Solli3441482
4Doris Stien Kaspersen3334794
NTNUI 1
1Tonje Vassend191267
2Audun Heimdal183721
3Henry McNulty220185
4Sigrid Alexandersen210053
NTNUI 2
1Anne Willkommen Eiken209814
2Elias T. Mølnvik211647
3Jonas Klausen Espedal211434
4Vilde Malmei207629
NTNUI 3
1Jorunn Kvakland97462
2Olai Stensland Lillevold196772
3Øystein Fruseth Christiansen194880
4Kårhild Husby Nordstad195923
NTNUI 4
1Marte Hoff Hagen222695
2Jakob Kalvig Skogan219293
3
4
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad504622
2Elias Jonsson203274
3Jon Aukrust Osmoen500301
4Anne Johanne Lind Nørbech149001
Nydalens SK 2
1Ragne Wiklund501588
2Bojan Blumenstein193877
3Eirik Langedal Breivik227567
4Elise Egseth152510
Nydalens SK 3
1Marion Huber226171
2Lukas Liland202201
3Anders Vister209926
4Marie Liland500589
Nydalens SK 4
1Emilie Westin203458
2Håvard Haga502921
3Henrik Eijsink503558
4Marianne Dæhli221273
Nydalens SK 5
1Martha Kalvig Skogan215020
2Isak Jonsson502695
3Lars Young Vik204299
4Frida Bakken Ulseth186887
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø3876273
2Henning Bratland Carlsen
3Karoline Bjørnerød3908332
4Johanne Bratland Tjernshaugen3771847
OL Toten-Troll / Gjø-Vard OL 2
13835212
2Jakob Mo3907250
3Martin Øhman3234317
4
OL Trollelg / Larvik OK / Oppsal Orientering 1
1Runa Fremstad216870
2Trond Einar Moen Pedersli235138
3Ove Baardsgaard181922
4Ane Sofie Krogh504480
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend3863792
2Håkon Kornmo3912037
3Rasmus Mathisen3826484
4Elise Ausen3830908
Porsgrunn OL 2
1Hilde Vassend
2Alexander Repstad Storemyr3880002
3Håvard Skriubakken40
4Kjersti Adéla Westin26
Raumar Orientering 1
1Silje Ekroll Jahren500307
2Anders Haga195480
3Øistein Fagerli Næss211519
4Kristine Eide Rapp187233
Raumar Orientering 2
1Hedda Skatvedt226070
2Anders Horvei180144
3Øystein Rapp187318
4Hanne Eide Rapp206441
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Hannah Malmei181468
2Jon Duncan208501
3Sigurd R. Oftedal205576
4Marie Line Furland143225
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Sunniva Omdal196743
2Kim Richter188699
3Marthe Svihus224622
4Ingrid Omdal200631
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Nina Karlsen
2Harald Kalager3885670
3Espen Karlsen
4Pernille Ronæss Melleby
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Per Harald Löfgren Johansen181016
3Håkon Jarvis Westergård202199
4Kristine Fjellanger500166
Varegg Fleridrett 2
1Tora Aasheim Nymark192399
2Magnus Gjerstad171917
3Stian Rykkje207688
4Ingunn Martinsen223868
Varegg Fleridrett 3
1Mari Strømme Lid185870
2Kristian Rykkje184641
3Mathias Rosenlund502444
4Ragnhild Vrålstad Løvås184462
Wing OK 1
1Synne Marie Kvamme213255
2Asbjørn Magnus Midtbø184545
3Ådne Skjæveland Jøssing184224
4Eva Tesarova504587
Østmarka OK 1
1Anna Cecilie Linløkken203471
2Hans Kristian Stubban Hygen3945607
3Andreas Ramberg3852639
4Marie Hammer Iversen

Annonser

IOF Eventor