Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprintstafett
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 27 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte lag.

DHHD (66)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Asker Skiklubb 2
1
2
3
4
Byåsen IL / OL Trollelg 2
1
2
3
4
Byåsen IL 1
1
2
3
4
Bækkelagets SK / IL Tyrving 3
1
2
3
4
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Egersund OK 1
1Inger Tone Nygård184113
2Kenneth Mydland216944
3Kjetil Torgersen224213
4Jane M Helland209949
Eiker OL / Freidig 7
1Tomine Lysaker Sanden185888
2
3Christine Hoen192291
4Silje Morlandstø211618
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Kristine Berglia208169
3Thea Dyrkorn181872
4Solveig Letmolie211356
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fossum IF 3
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Freidig / Bodø og Omegn IF Orientering / Frol IL 8
1
2
3
4
Freidig / Halden SK 3
1
2
3
4
Freidig / Halden SK 4
1
2
3
4
Freidig 1
1
2
3
4
Freidig 2
1
2
3
4
Frol IL 1
1
2
3
4
Ganddal IL 1
1
2
3
4
Ganddal IL 2
1
2
3
4
Gjø-Vard OL / Hadeland OL 1
1Agnethe Hasli3715299
2Elias Øhman3692001
3Martin Øhman3234317
4Ingeborg Rognstad3643830
Gneist, IL / Varegg Fleridrett 4
1Mariell Arntzen
2Andreas G. Polden
3Ronny Rykkje
4Ingunn Torød Buset3590171
Halden SK 1
1
2
3
4
Halden SK 2
1
2
3
4
Haugesund IL Orientering 1
1Kristina Voll193888
2Ruben Kobbeltvedt193057
3Sigurd Paulsen Vie229677
4Randi Engløkk188456
Heming Orientering 1
1
2
3
4
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Scott Juvik504399
3Eyvind Kjellevold Malde502442
4Vibeke Øye222669
IL Leik 1
1
2
3
4
IL Tyrving 1
1
2
3
4
IL Tyrving 2
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Konnerud IL / Freidig 5
1
2
3
4
Konnerud IL / Freidig 6
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 2
1
2
3
4
Løten o-lag 1
1
2
3
4
Mo OK / Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Kaja Samuelsen Skiri195861
2Even-Johan Kaspersen182130
3Lars Solli182025
4Doris Stien Kaspersen182132
NTNUI 1
1
2
3
4
NTNUI 2
1
2
3
4
NTNUI 3
1
2
3
4
NTNUI 4
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1
2
3
4
Nydalens SK 2
1
2
3
4
Nydalens SK 3
1
2
3
4
Nydalens SK 4
1
2
3
4
Nydalens SK 5
1
2
3
4
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø3876273
2Henning Bratland Carlsen
3Karoline Bjørnerød3908332
4Johanne Bratland Tjernshaugen3771847
OL Toten-Troll 1
1
2
3
4
OL Trollelg / Larvik OK 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 2
1
2
3
4
Raumar Orientering 1
1
2
3
4
Raumar Orientering 2
1
2
3
4
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Hannah Malmei181468
2Jon Duncan208501
3Sigurd R. Oftedal205576
4Marie Line Furland143225
Sandnes IL (Rogaland) 2
1
2
3
4
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 2
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 3
1
2
3
4
Wing OK 1
1Synne Marie Kvamme213255
2Asbjørn Magnus Midtbø184545
3Ådne Skjæveland Jøssing184224
4Eva Tesarova504587
Østmarka OK 1
1
2
3
4

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018