Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bergen Sprint Camp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 10 februar 2017 - søndag 12 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 232 påmeldte deltakere.

D-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Elise AusenPorsgrunn OL213400Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Christine HoenEiker OL216864
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Johanne LerøyVaregg Fleridrett174188Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Mari Strømme LidTIF Viking185870Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Kamilla LomeHamar OK189071
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Annie MyhreStord Orientering197840Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919Bysprint, Sløyfesprint
Tonje RykkjeStord Orientering184660Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019

D17-18 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Karoline AuneHalden SK194816Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ane DyrkornEiker OL180221Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Thea DyrkornEiker OL181872Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Lisa JenssenHalden SK184540Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Pia OcvirkOK Japetic
Maria PrestbøenSandefjord OK186139Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Lizette TarlapPorter Racing172528Trening, Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Hanne VassendPorsgrunn OL203386Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale

D19-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994Nattsprint
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale

D21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Torill BrekkenGanddal IL184483Nattsprint, Bysprint
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Eline DrageKongsberg OL500308Sløyfesprint
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Kristine FjellangerNTNUI500166Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Gunhild ForlandAskøy OL208634Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Maren GrandeFrol IL160101
Kristine GrønlundFana IL177282Bysprint, Finale
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Nina KarlsenNydalens SK172255
Siri KollerudLillomarka OL198836Nattsprint, Bysprint, Finale
Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering198071
Cristina LuisNydalens SK170785
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Kirsi NurmiIFK Göteborg500688
Laura RamsteinNTNUI
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OK
Jo ShepherdHalden SK85408
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Mai Elin B. WatsonNydalens SK92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476Bysprint, Sløyfesprint
Tove AasheimAskøy OL192587Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290Nattsprint, Finale
May-lill DammTIF Viking220770Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574Nattsprint, Bysprint, Finale
Annhild FetveitFana IL213415Trening, Bysprint
Hege FjellbirkelandIL Gular211280Nattsprint, Bysprint, Finale
Linda FredhOK Moss184147Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665Bysprint
Nina GogaBergens TF184202Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Marit Stalheim GrimstadStord Orientering184213
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Siri Elisabet HelleFana IL96120Bysprint, Sløyfesprint
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Mona LomeHamar OK190329Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Inger NergaardStokke IL198006Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470Nattsprint, Bysprint
Ingrid RollFana IL192922Nattsprint, Sløyfesprint, Finale
Karianne StrømmeTIF Viking91668Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Hilde VassendPorsgrunn OL203385Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering197856Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Vibeke ØyeIL Gular144657Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale

H-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF206541Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL502338Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Ulrik HellenTIF Viking208676Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Brage IversenBergens TF206538Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678Nattsprint
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ivan KrutikovStord Orientering184590Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Halvor Fetveit SundalFana IL213178Bysprint
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H17-18 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Jostein Svaland DaleVang OL191177Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sølve DrageKongsberg OL502238Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Andreas GrønbechAskøy OL159640Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Sindre R HoltHedrum OL203283Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Even LindaasVang OL202094Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Are LodgaardByåsen IL216729
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Einar MelsomFossum IF183652
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Skjalg NysæterSkien OK501323Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale

H19-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Jens Didrik BergLarvik OK183814Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Magnus RambergØstmarka OK207387Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012

H21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Olav EkrheimBækkelagets SK195567
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Håvard Krey HansenOK Silsand158061
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Henry McNultyNTNUI220185
Sturle NordeideGneist, IL211077Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Per Melander OftenNTNUI194465
Andreas G. PoldenGneist, IL204632Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Niklas ProforsNTNUI204552Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Håkon ReikvamIL Gular207705
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090Nattsprint, Sløyfesprint
Andreas RüedlingerHalden SK186518
Miika SuominenRajamaen Rykmentti500084
Morten Tangen FredhOK Moss208419Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Knut UtneFana IL222547Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Philipp von ArxNTNUI189364
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering202199
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Göran WinbladRehns BK209717Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Marius ØieLøten o-lag501531Nattsprint, Bysprint

H40- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ragnar Niemi BergStokke IL197800Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Anders BergsetIL Veten92119
Kjetil DammTIF Viking215576Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Øyvind DrageKongsberg OL211394Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Sindre EkrheimBergens TF165469Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Lars FjellangerFana IL168854Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Martin FrischknechtAlta OL501684
Einar GisholtFossum IF226659
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Bård HeklandIL Gular92585Bysprint
Arne JohannesenIL Gular61154Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Thore KornmoPorsgrunn OL222121Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011Nattsprint
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand170530
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Terje MelsomFossum IF151139Bysprint
Håkon MogstadFana IL217035Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Rune NygaardIL Gular207699Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Helge NysæterBergens TF191385Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Edi OcvirkOK JapeticNattsprint, Bysprint, Finale
Sveinung RykkjeStord Orientering199735Nattsprint
Ole-Håkon SælenOs Orienteringsklubb141374Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint, Finale
Lauri TarlapPorter Racing172526
Tarmo TarlapPorter Racing172527Trening, Nattsprint, Bysprint, Sløyfesprint
Matti TorgersenBergens TF201948Nattsprint
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258Nattsprint, Bysprint
Tim UtengOK Silsand148565

Annonser

IOF Eventor