Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 7 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 7 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

H17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Johan EikangerIL Gular184233
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Lars RøttingenIL Gular
Göran WinbladRehns BK209717

D17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418

D-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular89740
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Erling StrandBergens TF186000

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett501211
Jonas BrackeTIF Viking223823
Andreas GarforsIL Gular201844
Ulrik HellenTIF Viking208676
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Matti TorgersenBergens TF201948

DN (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor