Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 6 Sløyfer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 6 Sløyfer
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 21 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

H17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular501156
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Lars RøttingenIL Gular

D17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Elena GrandNydalens SK
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418

D-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett213270
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular89740
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular92585
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Jan Olav OrmbergFana IL181250

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett501211
Jonas BrackeTIF Viking223823
Olve HeklandIL Gular212401
Gisle JohansonFana IL
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Matti TorgersenBergens TF201948

DN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Idun HeklandIL Gular213259
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor