Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

H17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular78715
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Lars RøttingenIL Gular

D17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular133809
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular92585
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Tormod SkaugeIL Gular202182
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921

D40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Marian KjellevoldIL Gular188769

H60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Erling StrandBergens TF186000

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
Jonas BrackeTIF Viking223823
Olve HeklandIL Gular212401
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Rune StadsnesIL Gular187280
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Idun HeklandIL Gular213259
Lea SkaugeIL Gular224042
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor