Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

H17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular78715
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Lars RøttingenIL Gular
Göran WinbladRehns BK209717

D17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Roll-TørnqvistFana IL192921

H40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sindre EkrheimBergens TF165469
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Tormod SkaugeIL Gular202182
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Ole TørnqvistFana IL96397

D40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Marian KjellevoldIL Gular188769
Vibeke ØyeIL Gular144657

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640
Erling StrandBergens TF186000

HN (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Andreas GarforsIL Gular201844
Bård HeklandIL Gular92585
Olve HeklandIL Gular212401
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Kolbjørn KjekaKnarvik IL
Ole KjekaKnarvik IL
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583

DN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Silje Fjærestad-TollefsenKlubbløs
Idun HeklandIL Gular213259
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Lea SkaugeIL Gular160426
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor