Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

H17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Scott JuvikIL Gular206490
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular501156
Håkon ReikvamIL Gular207705
Lars RøttingenIL Gular
Göran WinbladRehns BK209717

D17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923

H-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195760
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604

D-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular89740
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tormod SkaugeIL Gular202182
Rune StadsnesIL Gular187280
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Marian KjellevoldIL Gular188769
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Vibeke ØyeIL Gular144657

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Olve HeklandIL Gular212401
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Idun HeklandIL Gular213259
Lea SkaugeIL Gular160426
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

Annonser

IOF Eventor