Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK - Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK - Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 11 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

N-åpen (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203652
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Olav BjørkanByåsen IL225286
Benjamin BraathenOL Trollelg214400
Kristine BraathenWing OK223587
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Magnus Dahl LarsenWing OK202606
Erlend GrønliFreidig225465
Guro HaalandWing OK223822
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Anna F. HøysæterWing OK213643
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Mathias LeroyerFreidig502096
Odin Bang LukassenWing OK223512
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203643
Emil Aleksander NolteFreidig
Johan SkjærvoldFreidig206039
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Elias StensethByåsen IL
Sondre StensethByåsen IL
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Marius TorsethaugenWing OK223492
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig182067
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK203642
Silja FuglemMalvik IL211848
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203645
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Rannveig ØyåsOL Trollelg217738

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elly RøskaftFreidig225505

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Andre AndersenMelhus IL83225
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Knut HageMelhus IL39591
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Michael OlsenMelhus IL225123

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK203647

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Alf Johan FolgerøFreidig206038
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Sondre LorentsenOK Silsand400729
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Nikolai RenolenWing OK172166

Annonser

IOF Eventor