Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse - Finndulten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse - Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Synne SørliEidskog OL412987

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie LilandNydalens SK500589

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Hem SørliEidskog OL483346

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Linda EngenRaumar Orientering227714
Nina SmestadLøten o-lag501471
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Linda FredhOK Moss184147
Lisbeth GråvVang OL190260

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL480205
Eli StensliLøten o-lag501070

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Ida EngenRaumar Orientering228076
Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL401122

H 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn LandeEidskog OL80985

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Niklas StolpeEidskog OL227621

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst188896

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Morten TangenOK Moss208419
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag501531

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Bjarne HarkinnHamar OK222436
Frode HaugHamar OK97998
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Eivind LandeEidskog OL500534
Børge PedersenNydalens SK194140
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Arne SørliEidskog OL176000
Svein ThorsbergGrue IL222088
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL84774
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Petter GullikstadRøros IL483728
Einar LienLøten o-lag76183
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arild NordsveenRingsaker OK134643
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Trond OlsenLøten o-lag235810
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Egil SolbergseterAustmarka IL208624
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BusterudElverum OK216774
Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Ole LienLøten o-lag480070
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Terje MalmHamar OK206901
Stein NordviElverum OK211173
Lars OlssonVästvärmlands OK
Knut SkjesetVang OL185959
Arve SmestadLøten o-lag87092
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HøiåsVang OL188709

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Max Alexander NybråtenIL Tyrving220736
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151422

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017