Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 6 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

Rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Wirum BøenSturla, IF228539
Marte HaugmoSturla, IF
Martin HaugoKlubbløs
Mattis HaumoSturla, IF
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Aksel KlausenSturla, IF188801
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Andreas MelheimSturla, IF212969
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Martina Bergh SvedahlKlubbløs
Jens WoldSturla, IF211942
Julie WoldSturla, IF402848

D -16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Solveig HübschleSturla, IF189150
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ylva KlausenSturla, IF212981
Solveig LetmolieEiker OL211356
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Iselin SørensenSturla, IF89072
Mari ØverbyKongsberg OL217555

H -16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF189042
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vetle DrageKongsberg OL502338
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Olav MelheimSturla, IF197793
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Daniel NystuenRøyken OL211692
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

D 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Torun DyrkornEiker OL185988
Helene EgerKongsberg OL215112
Linda FredhOK Moss184147
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ida HopeOslostudentenes IK501012
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maren KoplandModum OL86856
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Hege KullerudKonnerud IL187194
Sirpa LiljaModum OL198084
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hanne Løver ThonModum OL501171
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Merete UndelandSturla, IF159614
Nina Marie UndelandSturla, IF159663
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

H 17- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Lars BerglundRingerike OL71663
Sølve DrageKongsberg OL502238
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Sturla FrydenlundSturla, IF209840
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK172011
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Eivind HoffIL Tyrving221325
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Lars HübschleSturla, IF183716
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Kaspar LiljaModum OL200099
Arild MoenKonnerud IL
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Morten TangenOK Moss208419
Håkon WoldSturla, IF189075
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017