Påmeldte deltakere til JWOC test lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: JWOC test lang
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 28 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

D 17-20 E (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198, 203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440, 3877388
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Aurora GjølsjøOK Moss3876273, 180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Silje HaugeHisøy OK193045
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF3639663, 191341
Eli KolstadMo OK186199, 3871845
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL3863560, 178035
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 229426
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443, 186139
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043

H 17-20 E (99)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3567633
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
August Asheim BirkelandHalden SK158423, 3574563
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427, 203229
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 219300
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard EidsmoFreidig3634599, 186037
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Henrik André LarsenKongsberg OL201911, 3790235
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Oscar LyngenFreidig3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555, 3601671
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Kristian PyttenKristiansand OK3621455, 221206
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612, 184641
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Håkon SturødNydalens SK3830924, 500056
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Fredrik SveenVang OL3711017, 188458
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3695624
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001, 224346
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Annonser

IOF Eventor