Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til JWOC test mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: JWOC test mellom
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 27 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

D 17-20 E (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Ida AurebekkKristiansand OK3622016, 62682
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198, 203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388, 205440
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Aurora GjølsjøOK Moss3876273, 180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Silje HaugeHisøy OK193045
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF3639663, 191341
Eli KolstadMo OK3871845, 186199
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228
Maren NorderudIL Tyrving502350, 3668670
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Julie NærestadVegårshei IL180242, 3668902
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443, 186139
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3621224, 186309
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3830213
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043, 500313

H 17-20 E (100)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 174100
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Audun Rognerud BøeFossum IF219300, 3702511
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Henrik André LarsenKongsberg OL3790235, 201911
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555, 3601671
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385, 502876
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3621455
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sindre R HoltHedrum OL3867850, 221384
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Håkon SturødNydalens SK3830924, 500056
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Fredrik SveenVang OL188458, 3711017
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 502575
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig203527, 3590288
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001, 224346
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Annonser

IOF Eventor