Påmeldte deltakere til Smaaleneneneløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Smaaleneneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 23 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valborg MadslienLillehammer OK182160

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May ChristoffersenAsker Skiklubb68525

H 17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OL172259

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein HoleNydalens SK197809
Thomas LieFredrikstad SK183732

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Hallvard KorenOK Moss84741

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BergersenAsker Skiklubb487963
Roy GjerdingOK Moss197796

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein HagenOK Øst203211

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919

H 21-E (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172
Anders NordbergNydalens SK181232
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Christian F SchiveOK Moss207789
Anders VisterNydalens SK209926

D 21-E (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin EijsinkNydalens SK197922
Marthe GløersenBækkelagets SK501217

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada WulfsbergNydalens SK501377

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670

H 17-AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten TangenOK Moss208419

H 17-20E (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter GisholtFossum IF198904
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709

D 17-20E (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Ragne WiklundNydalens SK501588

Annonser

IOF Eventor