Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: lørdag 18 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

D 17 NM (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Kristin BrekkeLillomarka OL3205523
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3560125
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Elise UllernIL Tyrving3404084
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Sarah WølloKongsberg OL3656295

H 17 NM (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Audun BerganNydalens SK3607686
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Einar Sandvik EdvardsenAsker Skiklubb3584968
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Erling HjermstadFossum IF3779964
Tarjei HoloFossum IF3388733
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Even LindaasVang OL3651452
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Henning SpjelkavikIL Tyrving3739919
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaAsker Skiklubb3410164
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Eirik WatterdalBækkelagets SK3018652
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D 14 Hovedløp (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352

H 14 Hovedløp (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Gaute BerganNydalens SK3604097
Arthur BrunborgNittedal OL3810637
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Mats LindaasElverum OK3828647
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

D 15 Hovedløp (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Malene InstanesSturla, IF
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863

H 15 Hovedløp (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Simen FritznerNittedal OL3595618
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

D 16 Hovedløp (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Kamilla LomeHamar OK3653094
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579

H 16 Hovedløp (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL3810975
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Even GravningenStokke IL3642402
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Isak JonssonNydalens SK3602398
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 10-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

H 10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Ask Felland SætnanFossum IF3818572

D 13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564

H 13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Oskar BaklidKonnerud IL
Arne BerganKongsberg OL3828506
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL3829652
Elin GravningenStokke IL3642006
Isa HeggedalKonnerud IL
Arnhild KroghOppsal Orientering
Ingrid KvistadKongsberg OL3607629
Mona LomeHamar OK
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anne Guro NøklebyRingerike OL1349
Ingrid Eide RappRaumar Orientering
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK3653946
Kari StrandKongsberg OL3712049

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL3707791
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Stig MellingRingerike OL1350
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Odd StrandKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Gunnar Engen VikNydalens SK

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Maria JonssonNydalens SK
Nina Elise JørgensenNittedal OL
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211
Alix Young VikNydalens SK

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Lars BaklidKonnerud IL3382678
Nils BerganNydalens SK3613114
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Claus FritznerNittedal OL
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Øystein HoloFossum IF3781697
Nils HæstadFossum IF3781333
Sören JonssonNydalens SK
Lars LystadNydalens SK
Syver LøkenKongsberg OL
Roar PedersenOppsal Orientering
Njål SvingheimKonnerud IL
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein S JacobsenIL Tyrving3788809
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

Annonser

IOF Eventor