Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint)
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 21 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 216 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll
Elen Krohn GjessingHeming Orientering
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK
Peder MoOL Toten-Troll
Elias MolundIL Tyrving
Ville Langgård MunchLillehammer OK
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616
Jon StrandKongsberg OL3712049
Ask Felland SætnanFossum IF
Minna Sofie WingstedtHalden SK3665916
Ville Emil WingstedtHalden SK3655891

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL3642733

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716

D 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Thea LandKonnerud IL3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Kamilla LomeHamar OK3653094
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 17- Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne CumminsRaufoss IL Orientering
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL3651262

D 17-20 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Åse BerganNydalens SK3612249
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Ane Bjørgum ValåsByåsen IL3671864
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Oda Marie ColquhounLillomarka OL
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3560125
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Elise UllernIL Tyrving3404084
Andrea VaneboKongsberg OL
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliHalden SK3618022
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Stine Olsen KirkevikHamar OK3265923
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3743390
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL
Kari SvingheimLillehammer OK3709821
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering
Helena AxelssonNydalens SK
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL
Isa HeggedalKonnerud IL
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Arnhild KroghOppsal Orientering
Ingrid KvistadKongsberg OL
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Anne Guro NøklebyRingerike OL
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Mette SpangbergKonnerud IL
Kari StrandKongsberg OL

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Gro EllegaardVang OL
Rine HanssenByåsen IL
Helga HaverstadLierbygda OL
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL3607322
Eldri HoloFossum IF
Kari MadslienNydalens SK3552866
Kari SmebyKongsberg OL3324142
Vanja StaffOL Toten-Troll
Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag3809597
Grete HjermstadAsker Skiklubb

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3504479
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Amund FlaskerudOL Toten-Troll
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Magnus MolundIL Tyrving
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll
Liam WingstedtHalden SK3667821

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Arne BerganKongsberg OL3828506
Gaute BerganNydalens SK3604097
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Johan EgerKongsberg OL3707791
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Mats LindaasElverum OK3828647
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Sigurd KvammeOL Toten-Troll
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574
Jakob MoOL Toten-Troll
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666

H 17- Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore SundtjønnÅrvoll IL
Fredrik SveenVang OL3711017

H 17-20 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Audun BerganNydalens SK3607686
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Tarjei HoloFossum IF3388733
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even LindaasVang OL3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL
Markus GladNydalens SK3365616
Anders HaugeAsker Skiklubb3419215
Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesulet
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil BjørloHalden SK
Terje BlindheimLillomarka OL3334869
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Steinar EastwoodLillomarka OL
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Mats HaldinHalden SK
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
André JægtvikKonnerud IL
Håvard KvammeOL Toten-Troll
Stig MellingRingerike OL
Kjetil MolundIL Tyrving
Kjell Petter SmågeKonnerud IL
Odd StrandKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Emil WingstedtHalden SK3693660

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL
Morten HeirFossum IF3507647
Øystein HoloFossum IF3781697
Nils HæstadFossum IF3781333
Terje LinløkkenØstmarka OK3640729
Syver LøkenKongsberg OL
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Kjetil SpangbergKonnerud IL
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3505120
Stig WiestVang OL
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Claes-H. UngerLillomarka OL
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK
Jørgen Chr. NielsenFIF Hillerød Orientering

Annonser

IOF Eventor