Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 18 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

Jenter Ny (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Vibeke Seppola FløysvikKlubbløs189095
Sarah HeanKlubbløs
Maria LangmyrGanddal IL212950
Karen OrstadGanddal IL206299
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Yvonne van TeeffelenGanddal IL189151
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

Gutter Ny (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL104350
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Jenter kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb188698
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Gutter Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK173145
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Kristoffer TveitGanddal IL211788

Jenter Mellom (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL221242
Anne Marie GauselGanddal IL209727
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Lise IsachsenCegal BIL199748
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Gutter Mellom (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Oddvar Dirdal JonassenKlubbløs184240
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Stian GunstensenKlubbløs184653
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK187209
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Geir HusdalTIF Viking62992
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubb192583
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs220838
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Tobias RøddeGanddal IL197866
Tore RøddeGanddal IL206300
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Tore SvendsenGanddal IL184560
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Jenter Lang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Franziska BlystadStavanger Orienteringsklubb207656
Trine BolstadGanddal IL206193
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Gutter Lang (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Otte OmdalGanddal IL185860
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Annonser

IOF Eventor