Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 7 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

Jenter Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Inger RothGanddal IL213137

Gutter Ny (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher BreilandKlubbløs
Øystein DahleKlubbløs228371
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Olav RothGanddal IL206191
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)195724

Jenter kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Hanne HermanrudVA Vegvesen159606
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb156736
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Elin NorveelGanddal IL181653
Hilde OhrGanddal IL213113
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

Gutter Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Eivind RothGanddal IL206192

Jenter Mellom (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL221242
Anne Marie GauselGanddal IL209727
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Trude HermanrudStavanger kommune BIL160855
Lise IsachsenKlubbløs199748
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Ida MonsenEgersund OK38983
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK146601
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb211722
Barbro SandalGanddal IL206194
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ingunn VoilåsEgersund OK94941
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Gutter Mellom (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Ole AuklendKlubbløs229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Frank HansenEgersund OK187209
Øivind HansenGanddal IL206195
Geir HusdalTIF Viking62992
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne NygaardKlubbløs220838
Roger Endre NysethKlubbløs150998
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Jenter Lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Gutter Lang (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
John BreilandKlubbløs216856
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStatoil BIL229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering172945
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandSUS BIL181660
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60508

Annonser

IOF Eventor