Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 1 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Damer - kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BuggeGanddal IL168607
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Arild SvihusGanddal IL206298
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Damer - mellom (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

Herrer - mellom (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Bjørn SivertsenKlubbløs500391
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042

Damer - lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Trond LamarkGanddal IL184425
Ove OalandGanddal IL216734
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Damer - XL (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - XL (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandÅlgård Orientering181660
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor