Påmeldte deltakere til Publikumsløp Norgescup Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Publikumsløp Norgescup Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

H17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil BjørloHalden SK187303
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sven Arne GylterudFossum IF3778073, 500629
Bård HeklandIL Gular92585
Odin LingaIL Gular401028
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356, 3778610
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Knut UtneFana IL222547

D17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Kristin EgerKongsberg OL196870
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Linn GjesdalVaregg Fleridrett97124
Nina GogaBergens TF184202
Marian KjellevoldIL Gular188769
Liv OrmbergGneist, IL62532
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Silje ReistadOs Orienteringsklubb62068
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Vibeke ØyeIL Gular222669

H50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag3861846, 214744
Sindre EkrheimBergens TF165469
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Svein LingaIL Gular181793
Magne RaadalFana IL235218
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178

D50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking197726
Torun DyrkornEiker OL185988
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Rannveig NordhagenFana IL213207
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470

H13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Gaute LindaasElverum OK3642972, 500901
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795, 192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett3895992, 204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking3597432, 192399
Ida SolliMo OK212966
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018, 3780863

Åpen klasse (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Idun HeklandIL Gular213259
Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL175805
Helene NysæterBergens TF191281
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Annonser

IOF Eventor