Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

Lang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb159603
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Trond LamarkGanddal IL184425
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandSUS BIL181660
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Tore SvendsenGanddal IL184560
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Mellom (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Anders NorabergKlubbløs220874
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Nora SvendsenGanddal IL211917
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948

Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Kristoffer TveitGanddal IL211788
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

Annonser

IOF Eventor