Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 22 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

Damer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209727
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Rowena NaileJWC BIL410021
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL145679

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Ingvar HaabethSandnes kommune BIL500577
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

Herrer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendKlubbløs229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb159603
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Inge LølandKlubbløs200772
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL174809

Herrer - XLang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Damer- XLang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Vilde MalmeiNTNUI207629
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor