Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse og finale Sport8 cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM langdistanse og finale Sport8 cup
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 26 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Peder MoOL Toten-Troll3831658
Elias MolundIL Tyrving
Ask Felland SætnanFossum IF3818572

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Jenny BaklidKonnerud IL3122363

D 17-20 NM (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering3803335
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611

D 21- NM (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag3316429
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Stine Olsen KirkevikHamar OK3265923
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa HeggedalKonnerud IL
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Even LienGjø-Vard OL3802576
Magnus MolundIL Tyrving
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK3604097
Johan EgerKongsberg OL3707791
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Mats LindaasElverum OK3828647
Birk Felland SætnanFossum IF3636339

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3831732
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Snorre SlokvikNotodden OL3488665
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517

H 17-20 NM (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Audun BerganNydalens SK3607686
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Eskil FrøislandVang OL3576477
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even LindaasVang OL3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Einar MelsomFossum IF3499365
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001

H 21- NM (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian HohlWing OK3694288
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3582699
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaAsker Skiklubb3410164
Eirik WatterdalBækkelagets SK3846086
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Kjetil MolundIL Tyrving
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Martin ØhmanGjø-Vard OL

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Asbjørn KvåleHadeland OL
Lars LystadNydalens SK
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

Direkte kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
KyongSa RiNydalens SK3715265
Jørgen SlokvikNotodden OL3486859
Hannele TonnaHankasalmen Hanka3440591

Direkte lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Henning SpjelkavikIL Tyrving3739919

Annonser

IOF Eventor