Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 23 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 232 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Gaute Johansson HendenHedrum OL187323
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Miriam KhouryLarvik OK
Karoline NordgårdNotodden OL176043
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL213469
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Julie KristensenPorsgrunn OL
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Synne SandvenNotodden OL211944

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Faya KhouryLarvik OK

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Eline SchjervenLardal OL192960

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HagaHedrum OL221008
Silje HagenDrangedal OL227069

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hanna JohanssonHedrum OL502173
Malene NysæterSkien OK229992
Mina SchjervenLardal OL154292
Elise StørenBø OL203364

D 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Kristine AaltvedtPorsgrunn OL127178
Elin BordøyHedrum OL187285
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Rita RaastadSkien OK502129
Elin SlokvikNotodden OL93987
Susanne StrømHedrum OL173293
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Gro HagenDrangedal OL227070
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Gunn Ingeborg Kval-EngstadSkien OK
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken211404
Emilie StørenBø OL176315

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL227624

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Mari Borge HoviSkien OK156878
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Pernille NaufHedrum OL203284

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Elin GravningenStokke IL203626
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mona BakkePorsgrunn OL226241
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK184157
Lena HammerVestre Akers SK170814
Gro PedersenOK Skeidi82951
Turid VongravenSkien OK184464
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HerumOK Skeidi89671
Tonny LindquistOK Skeidi188464
Inger NergaardStokke IL198006

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Gaute NysæterSkien OK170884
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel Wergeland AasSkien OK197310
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Petter W AasSkien OK204564
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi502582
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jon Åge StakvikPorsgrunn OL213179
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar StraumeDrangedal OL127034
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Simon NysæterSkien OK184474
Skjalg NysæterSkien OK501323
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Helge GisholtOK Skeidi94900
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Harald HoviSkien OK184572
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Steinar LandeBø OL88666
Runar Torpe LienPorsgrunn OL155712
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Eirik SkavhellenBotne SK231522
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Øyvind StørenBø OL203258
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Terje BakkePorsgrunn OL226240
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Per Chr. HagenBø OL227680
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Øivind PedersenOK Skeidi480058
Tron SolbergOK Skeidi502083
Even Tore SteinsholtLardal OL222259

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Eilef LandsverkSkien OK127169
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL169014
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Arne LandeBø OL227677
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor