Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 776 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Fredrik BraarudHalden SK198798
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK
Anders Rostveit ElmiOK Moss212116
Synne KjernsmoRøyken OL211729
Signe KvalheimHalden SK211985
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Emma Nordlie MagnussenHalden SK224729
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Isak SolbergFredrikstad SK213164

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Marte EgerKongsberg OL196871
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Thea KvalheimHalden SK212487
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Anne BraarudHalden SK198906
Julie BrenåsVarteig OL222607
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Iril RingheimLarvik OK180714
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Synne SandvenNotodden OL211944
Marie ScheeleNydalens SK213757
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Helle KvalheimHalden SK181365

D13 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Marie SaugestadNydalens SK501013
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Penelope LeaNydalens SK211716
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597

D14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering157141
Mari BrendeFossum IF191212
Mari EidsmoFreidig142824
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Astrid RognstadHadeland OL180263
Eline SchjervenLardal OL192960
Pia Young VikNydalens SK502698
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 15 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Oda ScheeleNydalens SK501067
Mina SchjervenLardal OL154292
Berthe TesloHadeland OL502452

D 15-16B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Jenny Elise HaakstadNydalens SK
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Kamilla LomeHamar OK189071
Ea LunøeNydalens SK157156
Anny RogneOL Tønsberg og omegn222564
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK

D 16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855

D 17-AK (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Marte BergslandTrøsken IL202061
Karen BjergaardNydalens SK180935
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Maria Dahl FosbyNTNUI500885
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Sofie LillestrandTrøsken IL190664
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649

D 17-AL (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI207611
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering207590
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095
Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL145295

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Judit BanfiÅs-NMBU Orientering
Christine BlixÅs-NMBU Orientering80046
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Johanne de PresnoNTNUI500775
Lene FlessebergKongsberg OL200438
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Lisa JørandliIL Tyrving62496
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL501599

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene ColquhounNittedal OL205926
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Monica SyrdalHeming Orientering80770

D 17-18 E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Marie HansenSarpsborg OL206025
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Maria Rørvik HaverLillomarka OL
Emma StenbackaHalden SK214900
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 19-20 E (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915
Åse BerganNydalens SK204666
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Oda J SikkelandIL Tyrving501590
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21-E (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259
Ingrid BergeIL Tyrving154050
Kristine BergliaEiker OL208169
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkNydalens SK197922
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Linn HokholtIL Tyrving214837
Iliana IlievaHalden SK173098
Lizzie InghamHalden SK216466
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK184267
Jo ShepherdHalden SK85408
Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø79234
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Linda SolbergFredrikstad SK500560

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Linda FredhOK Moss184147
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Liv SchjervenLardal OL82130
Kari StrandKongsberg OL158103

D 40-AK (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Katrine BakkeFossum IF89476
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Tonje HolmOK Moss201518
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Solveig BerganNydalens SK180326
Paula BerstadHeming Orientering480250
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK229638
Kristin EgerKongsberg OL196870
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Kristin FalkFossum IF212353
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK224623
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Mona LomeHamar OK190329
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Siri StørmerNydalens SK204745
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

D 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Trude FixdalIL Koll190628
Rine HanssenByåsen IL145211
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Heli MarjomaaStigsökarna
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Jane RødderKongsberg OL182060
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ida SyversenRøyken OL500585
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Alix Young VikNydalens SK224455

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Torun DyrkornEiker OL185988
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Club159012
Bente LineIndre Østfold OK190571
Inger SchibstedRøyken OL179406
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Lis DæhliLøten o-lag181113
Liv Edle GrønstadGimle IF97399
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK96644
Aud KjemperudEiker OL184662
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva Marie GranOK Øst480226
Kari StrandeRingerike OL87520
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger LindløvOK Moss183670
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Else Lerche RaadalFana IL184556
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørg BjørloGimle IF187303
Elin DahlenRingerike OL201694
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Johanna YtterbølGimle IF211633
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
August Lea KabbeNydalens SK213494
Selmer LøkenOK Moss212650
Jon StrandKongsberg OL183843
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Nikolai TesloHadeland OL204702
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Brage EikåsSandefjord OK182096
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL185942
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Ask SkivdalSarpsborg OL
Vilhelm SvarødHalden SK225517
Liam Viggo WingstedtHalden SK176982

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Abdirahman HassanOK Moss
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Philip Orud HovlandHalden SK199697

H13 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Peder BryggenHalden SK202091
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Brage Bell LysakerFana IL211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Endre W NormannTverlandet IL217893
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Benjamin August VikenTverlandet IL197783

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698

H14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK228404
Gaute BerganNydalens SK191229
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Adam ConwayKongsberg OL201777
Andreas DaleBergens TF206541
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Oskar FossåsRingerike OL175968
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Elias StubberudNydalens SK500557
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 15 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Martin BrækkeHalden SK181957
Vetle DrageKongsberg OL502338
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Olav LundKongsberg OL228395
Birk Bell LysakerFana IL211313
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Odin SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Sander BystrømIndre Østfold OK229633
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

H 16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Andreas BergslandTrøsken IL212376
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Isak JonssonNydalens SK502695
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
David RundeKristiansand OK221505
Lars Young VikNydalens SK186295

H 17-AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Remi JohannesenHalden SK501936
Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK193618
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004

H 17-AL (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Johan EikangerIL Gular184233
Donatas KontautasOK Moss169814
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Jonas MyhreKristiansand OK186097
John RundeKristiansand OK194509
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Morten TangenOK Moss208419

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Per GustafssonKongsberg OL501608
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders EspenesVarteig OL76196
Roy Roger EspenesVarteig OL83146
Henrik FjelleTrøsken IL181856

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Oskar ArnevikRingerike OL160184
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Audun BerganNydalens SK501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Sølve DrageKongsberg OL502238
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Elias JonssonNydalens SK203274
Håkon LundKongsberg OL500550
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Sindre R HoltHedrum OL203283
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tord StrandKongsberg OL183842
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 19-20E (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Knut AasheimHalden SK194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Sturla FrydenlundSturla, IF209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Martin Borge HeirFossum IF174826
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Vit KostejnKristiansand OK184062
Sam LunøeNydalens SK177010
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Marius PyttenKristiansand OK197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 21-E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Simen BordalFossum IF228081
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Espen FiskumHalden SK187227
Karl FremstadBækkelagets SK211281
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
David GottfridssonLillomarka OL193617
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Steinar KollerudLillomarka OL174825
Ivar LundanesEmblem IL200904
Einar MelsomFossum IF183652
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø226411
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Kyongsa RiNydalens SK169009
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Oskar StørmerFossum IF209002
Anders VisterNydalens SK209926
Martin VisterFrol IL500292
Filip WadstenHalden SK199700
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas RoskifteOK Moss501165
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Lars BerglundRingerike OL71663
Audun BjerknesMåren OK501317
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Thomas LieFredrikstad SK183732
Øyvind LøkenOK Moss187141
Jørn SundbyLarvik OK159035
Magne SætherFredrikstad SK201975

H 40-AK (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Jon Erland FossaasRingerike OL176069
Kjetil KjernsmoRøyken OL501672
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Morten MoeFet OL181700
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Tor RingstadHedrum OL172259
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK88628
Kenneth VikenTverlandet IL224141

H 45- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF89475
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Lars EnerhaugenModum OL211550
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Christian JomaasFossum IF501016
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Steinar LandeBø OL88666
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Stig MellingRingerike OL215004
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Christian ReuschHeming Orientering194449
Rune ScheeleNydalens SK207658
Odd StrandKongsberg OL501473
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL502700
Tore BjørnerødOK Moss61943
Dag BrenåsVarteig OL221080
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Anders FlågenHeming Orientering411539
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tore HoffIL Tyrving502468
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Håkon JendalFossum IF214746
Tore JuvikIL Gular216874
Hallvard KorenOK Moss84741
Harald KvisliNotodden OL207900
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Syver LøkenKongsberg OL178250
Thor MellaOppsal Orientering187259
Jørn MoeFet OL180922
Svein NygårdLillomarka OL229680
Tore NymarkAskøy OL192524
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Rune StræteWing OK501009
Leif StørmerFossum IF203638
Frank SvarødIdd Sportsklubb203210
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Einar TesloHadeland OL487966
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Juha VienaRingerike OL61055
Anders WadstenOK Landehof199752
Ottar WiklundNydalens SK190668
Atle WølloKongsberg OL177837
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Roger LysnesHedrum OL182119
Trygve RognstadHadeland OL179970
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154

H 55- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK156963
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Petter GullikstadRøros IL483728
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Eivind HoffIL Tyrving221325
Morten HulløenKristiansand OK191221
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Arne JohannesenIL Gular61154
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Trond OlsenLøten o-lag159334
Christian SchibstedRøyken OL165173
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Helge StubberudNydalens SK500561
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Bjørn ÅrbuVarteig OL185937

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bent GalborgenIndre Østfold OK119401
Roy GjerdingOK Moss197796
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Carl-Göran StrutzEds SK500268
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering211645
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Arvid GalborgenEds SK39538
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK214815
Jimmy NordliTrøsken IL501940
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Willy GrønstadGimle IF192646
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Knut LindløvOK Moss183686
Terje MalmHamar OK206901
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Magne RaadalFana IL184640
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Knut Tore SolheimNydalens SK211261
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Tore VaajeAsker Skiklubb400434

H 75- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Thorbjørn Johan BjørloGimle IF214981
Tormod DahlenRingerike OL211376
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst401676
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Steinar RuudKonnerud IL210997
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

DIR-AK (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Irene LangeggenKongsberg OL211330
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

DIR-AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo WiklundNydalens SK172191

DIR-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK198709
Sølvi MartiniAsker Skiklubb207594
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK192529
Alexander RødstenHeming Orientering500043

DIR-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Knut GjoneSandefjord OK223921
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Kristine RoskifteOK Moss500905
Ingrid SkaarerNydalens SK205516

Annonser

IOF Eventor