Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H13-16 (39)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Felix Finsrud160804
2Frikk Alvaro Embergsrud205545
3Sondre Ytterbø501113
Asker Skiklubb 2
1Jonas Myhr502417
2Emil Ruud Fossheim160780
3Martin Johannessen Linnebo216964
Bækkelagets SK 1
1Lars Øderud Vatne202160
2Johannes Willassen95238
3Marlon Rustad145312
Fossum IF 1
1Sivert Sande Kverme179826
2Vebjørn Blom-Hagen225174
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 2
1Erlend Børli171140
2Sondre Zahl Hagen213227
3Marius Bakke186911
Fossum IF 3
1Gustav Andresen Skotte191344
2Philip Lehmann Romøren211812
3Birk Felland Sætnan213433
Fredrikstad SK 1
1Eirik Imrik181972
2Sondre Ottesen212553
3Bendik Eliassen500903
Fredrikstad SK 2
1Kristoffer B. Helminsen202983
2Sivert Poppe192398
3Runar Saur Modahl183666
Fredrikstad SK 3
1
2Matias Kjerre-Ludviksen212355
3Thomas Blomkvist500601
Gjø-Vard OL 1
1Lars Lien187270
2Even Lien187269
3Annar Erlien Solerød179860
Halden SK 1
1Jakob Torgersen204760
2Ole Øivind Norsted181812
3Martin Brække181957
Halden SK 2
1Herman Lien Backstrøm159030
2
3
Hedrum OL / Lardal OL 1
1Viljan van Raaij187320
2
3Kristoffer Fjære203392
Heming Orientering / Bodø og Omegn IF Orientering 2
1August Syrdal Øen501505
2Fridtjof Reusch194460
3Øyvind Johan Olsen181784
Heming Orientering 1
1Magnus Eide-Fredriksen226066
2Kristian Østermann187042
3Henrik Reusch194450
IL Tyrving / Freidig 1
1Kristian Juell Larsen213389
2William Løvbukten220921
3Mari Eidsmo142824
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Kristoffer Halsnes187003
3Mats Andre Nygård197993
Indre Østfold OK 2
1Theodor Lier186901
2Sander Bystrøm229633
3Peder Aabogen Haugaard203671
Kongsberg OL / Konnerud IL 3
1Nicolai Harvik173014
2Erlend Langeggen211331
3Halvor Løken206488
Kongsberg OL 1
1Olav Lund228395
2Rolf Trygve Haug192397
3Vetle Drage502338
Kongsberg OL 2
1Atle Nikolai Wøllo502815
2Johan Eger500586
3Adam Conway201777
Kristiansand OK / IL BUL-Tromsø / Ås-NMBU Orientering 2
1David Runde221505
2Hans Urset501098
3Nils Tveite184396
Larvik OK 1
1Ida Sofie Hjortland209884
2
3
Notodden OL 1
1Åsmund Slokvik207902
2Jakob Schia Løe86892
3Snorre Slokvik159669
Nydalens SK / Freidig 3
1Kasper Bakken Ulseth200477
2Daniel Azagra Næss501771
3Elias Stubberud500557
Nydalens SK 1
1Lars Young Vik186295
2Gaute Bergan191229
3Halvor Tørnqvist Halden184460
Nydalens SK 2
1Isak Jonsson502695
2Teodor Mo Hjelseth184338
3Kornelius Kriszat-Løvfald501270
Nydalens SK 4
1Martin Størmer-Antonsen204746
2Rolf Andreas Berg192670
3Axel Aalde210600
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød170812
2Sondre Ladim192159
3Christopher Ladim192251
OL Tønsberg og omegn 1
1Morten Krona Haflan168913
2Sondre Evensen199522
3Jakob Hjelseth199628
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes183906
2Ask Olaussen231284
3Anselm Reichenbach186907
Oppsal Orientering 2
1Marius E. Aamodt224316
2Eskil Kolshus217701
3Jonas Krogh203311
Raumar Orientering 1
1Anders Horvei180144
2Stian Måseide Sørlie213586
3Christoffer Sletten195864
Ringerike OL 1
1Jørgen Nøkleby Melling198541
2Sigurd Amundsen Bjørkli217086
3Mikkel Berglund201736
Sandefjord OK 1
1Anders Klavenes199597
2Benjamin Gjone213254
3Jonas Eikås206477
Sarpsborg OL / OK Moss / Trøsken IL 2
1Adam Kristiansen176197
2Ivar Hansen145603
3Tor Erling Gjølsjø197713
TIF Viking / Bergens TF 1
1Andreas Dale206541
2Magnus Strømme Lid195921
3Ulrik Hellen208676
Tverlandet IL / Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Benjamin August Viken197783
2Endre W Normann217893
3Jesper Helliksrud204588
Østmarka OK 1
1
2
3

Annonser

IOF Eventor