Påmeldte deltakere til Sørløpene dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørløpene dag 2
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 23 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Tina BoothKristiansand OK213740
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara StrayKristiansand OK96771

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK213702
Synne StrayKristiansand OK412902

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig SchouOK Sør60724

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Karine VestølVegårshei IL206428

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente MestadTorridal IL62680
Mette MestadTorridal IL151305
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kirsten SalthaugKristiansand OK91384

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering137407

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Brage TakleKristiansand OK198046
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart200442

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468

H 21- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Sigurd Svaland AasBirkenes IL203290
Steinar AasBirkenes IL156979
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Pau Llorens CaellasKristiansand OK184062
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Holger HottKristiansand OK213724
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Håvard IrgensKristiansand OK206479
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
John RundeKristiansand OK194509
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Finn Terje UbergKristiansand OK68513

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein SundeSøgne og Songdalen OK
Asle ÅsmulBirkenes IL502084

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Arne BujordetKristiansand OK149104
Harald EikKristiansand OK71537
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Ove KjetsåOtra IL204645
Roar MyhreKristiansand OK221313
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Idar TveitOtra IL411292

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Kjell SandåkerIL Imås206403
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385
Øyvin SimonsenIL Imås157021

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Bjørn A. SchouOK Sør60725

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor