Påmeldte deltakere til Sørløpene dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørløpene dag 1
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 22 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline DalandKristiansand OK
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Ingeborg ÅneslandBirkenes IL224874

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Tina BoothKristiansand OK213740
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara StrayKristiansand OK96771

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Trine EskelandOK Sør60712
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig SchouOK Sør60724

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Julie NærestadVegårshei IL180242
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Karine VestølVegårshei IL206428

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli FrafjordGanddal IL501510
Bente MestadTorridal IL62680
Mette MestadTorridal IL151305
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering137407

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Brage TakleKristiansand OK198046
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart200442

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anund NyhusBirkenes IL184628
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Roar HermansenKristiansand OK197998
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes IL203290
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Pau Llorens CaellasKristiansand OK184062
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Holger HottKristiansand OK213724
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein SundeSøgne og Songdalen OK
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Espen BirkenesBirkenes IL203338
Arne BujordetKristiansand OK149104
Harald EikKristiansand OK71537
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Ove KjetsåOtra IL204645
Roar MyhreKristiansand OK221313
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Idar TveitOtra IL411292
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Per Johan FlaaBirkenes IL203292
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Kjell SandåkerIL Imås206403
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Bjørn SyvertsenIL Vindbjart186048
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017