Påmeldte deltakere til Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 28 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 28 påmeldte lag.

Kompis (28)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Lise Balestrand Grønbech502425
2Andreas Grønbech502451
3Tove Aasheim192587
4Tore Svein Nese184038
5Tore Nymark192524
Bergens TF 1
1Christian Dale201918
2Andreas Nysæter226165
3Knut Heikki Odland Torgersen209742
4Brage Iversen206538
5Andreas Dale206541
Fana IL / Lillomarka OL 4
1Sofia Daltveit Slettebø206505
2Kristine Grønlund177282
3Annhild Fetveit213415
4Per Vikane221409
5Siri Kollerud198836
Fana IL 1
1Erlend Ekerhovd202152
2Birk Bell Lysaker211313
3Julie Roll Tørnqvist192920
4Hanne Daltveit221834
5Dagrun Daltveit Slettebø213455
Fana IL 2
1Amanda Daltveit Slettebø213390
2Øistein Bøe200454
3Halvor Fetveit Sundal213178
4Anne Kjersti Daltveit206457
5Torgeir Strand208120
Fana IL 3
1Kristoffer Heldal Hersvik202155
2Tord Bell Myking94926
3Sondre Batalden213380
4Bjørn Batalden195907
5Kirsti Lysaker211312
Gneist, IL / Vikebygd IL 3
1Maria Ormberg Ellingsen
2Valentina Dimitrova502475
3Lars Olav Tolo
4Jens Kristian Ellingsen
5Jon Magne Svendsbøe192222
Gneist, IL 1
1Kirill Eikanger212188
2Jan Steineger146598
3Hedda Erica Eikanger212858
4Liv Ormberg62532
5Bjørn Johannessen Field91151
Gneist, IL 2
1Johanne Ormberg Ellingsen
2Bjørn-Inge Skage500054
3Ivar Ormberg Ellingsen84216
4Ina Hopland Skage82590
5Sturle Nordeide211077
Gneist, IL 4
1
2
3
4
5
IL Gular 1
1Hege Fjellbirkeland211280
2Scott Juvik224274
3Birgitte Torbjørnsen192223
4Jan Petter Hansen88722
5Tore Juvik216874
IL Gular 2
1Rannveig Furelid174394
2Tom Eirik Eikanger211413
3Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
4Arne Johannesen61154
5Rune Nygaard207699
IL Gular 3
1Lise Bakkejord196752
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Marian Kjellevold188769
4Helen Martinsen209975
5Jan Harald Bakkejord401031
Os Orienteringsklubb / Molde og Omegn IF / Umeå OK 3
1Nora Ruth Wikestad212808
2Venla Arponen Snilstveit66700
3Sigrid Aarbakke209831
4Elise Rognsvåg133028
5Mads Bratland Claussen146534
Os Orienteringsklubb 1
1Aurora Helena Wikestad66712
2Andreas Berge213038
3Turid Rognsvåg206470
4Tommy Sævareid502089
5Espen Rognsvåg502090
Os Orienteringsklubb 2
1Ada Wikestad
2Steinar Danielsen145497
3Rolf Nord204772
4Marie Pontoppidan184530
5Ole-Håkon Sælen141374
Samnanger IL 1
1
2
3
4
5
TIF Viking 1
1Andreas Strømme Lid195949
2Bjarte Eikanger175911
3Magnus Strømme Lid195921
4Tora Aasheim Nymark192399
5Trygve Buanes203415
TIF Viking 2
1Iris Popsueva Buanes223661
2Knut Kyrkjebø165661
3Eirik Bjerke Otterå204604
4Mari Strømme Lid185870
5Bjart Are Hellen208567
TIF Viking 3
1Sigve Popsuev Buanes203420
2Karianne Strømme235225
3Lise Christensen197726
4Ulrik Hellen208676
5Jon-Kåre Hansen193017
Varegg Fleridrett / Kristiansand OK 6
1Brage Løvfall Aasen223882
2Jan Kjærner-Semb182123
3Astrid Oline Ervik204610
4Gernot Doppelhofer192629
5Petter Marki Erichsen197823
Varegg Fleridrett 1
1Gitle Femsteinevik100318
2Otto Femsteinevik125655
3Guro Femsteinevik134844
4Arnt Ove Femsteinevik483556
5Martin Femsteinevik62390
Varegg Fleridrett 2
1Ragna Oline Doppelhofer Ervik213270
2Daniel Instanes184633
3Kristoffer Kjenes Haugland186313
4Oskar Madslien Steinhaug63336
5Vyacheslav Mukhidinov224634
Varegg Fleridrett 3
1Marie Thomassen188791
2Markus Kjærner-Semb204540
3Erlend Sørheim195957
4Erik Bohne217102
5Kristian Rykkje184641
Varegg Fleridrett 4
1Sofiya Mukhidinova
2Pål Thomassen154302
3Tage Rosenlund191645
4Kristian Fredrik Thomassen221418
5Mathias Rosenlund502444
Varegg Fleridrett 5
1Mira Mukhidinova
2Olena Strugalova204546
3Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
4Atle Bergseth211500
5Helge Tiger Haugland202221
Varegg Fleridrett 7
1Vibeke Nymo91678
2
3
4
5
Varegg Fleridrett 8
1Torill Kjenes Haugland202223
2Helge Rosenlund221112
3Tone Rosenlund191663
4Ingunn Martinsen223868
5Oskar Røen204561

Annonser

IOF Eventor