Påmeldte deltakere til Nydalten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nydalten
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 14 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 576 påmeldte deltakere.

N-åpen (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Even Tangen AsplinIL Koll185868
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering
Sindre Bekvik HøyerNydalens SK
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK224223
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Selma Evju-WarnkenIL Koll189145
Sofie Evju-WarnkenIL Koll185861
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Tiril GammelmoHadeland OL203444
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK224438
Anders HeitmannFossum IF213644
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Alma Rygh HoltenNydalens SK220803
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering244311
Leen KalajiIL Koll189129
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
August Myklebust LeopolderIL Koll185923
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK216648
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Elias MolundIL Tyrving71545
Sara NerlandAsker Skiklubb228543
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Max Alexander NybråtenIL Tyrving220736
Annika Næss-UlsethHeming Orientering172350
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Emma Johanne RyghHeming Orientering225564
Karl Oraug RyghIL Koll91134
Karoline Marie RyghHeming Orientering225247
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Conrad Levin StrømmeIL Koll189112
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Maja WangNydalens SK224459
Clara WeiszNydalens SK224309
Theo Winsents SæterNydalens SK195570

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Ida Mesteig-RobøleNydalens SK224939
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering225323
Helene ScheeleNydalens SK211807

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Christian Berge GjellestadNydalens SK201803
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Magnus MolundIL Tyrving213376
Ole Jacob MyklebustIL Koll
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257

D 11-12 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida GammelmoHadeland OL180159
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Henrikke Li KuråsNydalens SK224443
Malin MichelsenFossum IF500149
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll185868
Juni Hagelid NorheimNydalens SK225085
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Marie ScheeleNydalens SK213757
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Johanna WidmaierFossum IF225341
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Aksel EideBækkelagets SK204533
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Eskil HafskjoldNydalens SK212723
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Elias KleivaNydalens SK500158
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 10-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK184993
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708

D 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering157141
Mari BrendeFossum IF191212
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL157517
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Hannah MansNydalens SK157489
Marielle MichelsenFossum IF500151
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Frida SolsrudNydalens SK187089
Luciana Maria SvadsMåren OK207640
Oda SørlieNydalens SK171949
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

H 13-14 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Simen GammelmoHadeland OL180158
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Magnus JystadØstmarka OK212531
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Elia ThorvikNydalens SK181021
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MolundIL Tyrving204768

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619
Gard Møller-JohansenNydalens SK224101
Sindre Augustin SchärerNydalens SK186184
Eirik Røhne SkoftelandIL Koll212184
Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll185867

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EndresenMåren OK213002
Lavrans UllernIL Tyrving211369

D 15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya ArnesenHeming Orientering171152
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Carmen DirroMåren OK203743
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering204667
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ea LunøeNydalens SK502930
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Marie Sisjord NyvollFossum IF178356
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Oda ScheeleNydalens SK501067
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Herman BrunborgNittedal OL190333
Erlend BørliFossum IF171140
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Isak JonssonNydalens SK502695
Mikkel KatlaFossum IF203103
Storm Drage G. KleivaNydalens SK172705
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Kristian StrømNydalens SK211176
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb225308
Lars Øderud VatneBækkelagets SK222160

D17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline BryneHeming Orientering165323
Ingrid HasaasFossum IF195946
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Linn Mei WaalerMåren OK212721

H17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Audun BerganNydalens SK501605
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Lukas LilandNydalens SK202201
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering217168
Knut SelstadFossum IF178217
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Håkon SturødNydalens SK500056
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

D 17-A K (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK172352
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Elise UllernIL Tyrving199343
Sigrid Melander VieFossum IF176299
Heidi VogtØstmarka OK68166
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 17-AK (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Danielsen HolenMarkane IL227723
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL89765
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb176981
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Lars TreekremHeming Orientering196760

D 17-B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lin Martine AndorsenNydalens SK168970
Judit BanfiÅs-NMBU Orientering
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Heidi BernerFossum IF207831
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391
Birgit SisjordFossum IF192392
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Hege WangLillomarka OL503668
Ingrid WangNydalens SK192510
Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK203419
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

H 17-B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561
Thor NorderudIL Tyrving188842
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Jarle RogndokkenFet OL207832
Yngve RøeNydalens SK157484
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Thor VollsetHeming Orientering216665
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cindy Madeleine Svendsen CeesayOslostudentenes IK
Jane Karine HelmersenFet OL225150
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641
Inger-Johanne RyghHeming Orientering502384
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Ida Margrethe UllernIL Tyrving199341

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine AkselsenNydalens SK203668

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

D 19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK204666
Siri EidnesOslostudentenes IK226656
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834
Anine LomeHamar OK195757
Lisa SchubnellBækkelagets SK199169
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag62312
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

H 19- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Sigve BotnenBø OL89665
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Karl FremstadBækkelagets SK211281
Anders HagaRaumar Orientering195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911
Lars Steinar HefreBø OL227730
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering38635
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Oskar StørmerFossum IF209002
Jostein TandbergNydalens SK502575
Anders TiltnesIL Tyrving159512

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond KortnerØstmarka OK181802
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kine DirroMåren OK203777
Gyda Drage KleivaNydalens SK500158

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Pål Christian IngierdBækkelagets SK185198
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Thomas LieFredrikstad SK179382
Atle PedersenFossum IF204617
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Ivar SeierstadIL GeoForm222581

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering480250
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Trine OldernesLillomarka OL168298
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Nora SkauenIL Tyrving182125
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H 45- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Harald BakkeFossum IF89475
Olav EideBækkelagets SK146383
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Erik GierckskyNydalens SK500048
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Kyrre GranFet OL180192
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Olav HasaasFossum IF192554
Ståle HeitmannFossum IF500614
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Christian JomaasFossum IF501016
Hallvard KorenOK Moss84741
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Anders NorlingNydalens SK213628
Lars OnstadOslostudentenes IK229611
Christian ReuschHeming Orientering194449
Pål SommerheinOK Horten401132
Øyvind StoksethHalden SK501487
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164
Frode StrislandFossum IF229636
Atle StrømHedrum OL150454
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Lars Audun VoldLillomarka OL187120

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Astrid BjørnerødOK Moss198017
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Trude FixdalIL Koll190628
Else GrandalIL Tyrving180139
Kjersti HovFossum IF181360
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

H 50- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Tore BjørnerødOK Moss61943
Tormod BøeFossum IF501470
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Anders FlågenHeming Orientering411539
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF206289
Morten HeirFossum IF178354
Øyvind HelmersenFet OL201988
Håkon JendalFossum IF214746
Nils Henrik JendalFossum IF80012
Are KristiansenIL Tyrving502380
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Jørn MoeFet OL180922
Peter NylundHaugerud IF502485
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Leif StørmerFossum IF203638
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Dag WangLillomarka OL197505
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Per ØstrengRaumar Orientering215058

D 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Sharon BroadwellIL GeoForm217033
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Bente LandmarkFossum IF208596
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Claus FritznerNittedal OL212416
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Jon LahlumIL GeoForm500337
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Knut Anders LøkenFossum IF81421
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Erik NæssØstmarka OK227720
Per SlungaardIL Tyrving502443
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Morten DueMåren OK400286
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Bård NatvigNittedal OL217340
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Magne VollenOslostudentenes IK91022

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Gunn Kari HygenFreidig202121
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Petter NæssOppsal Orientering189041
Arne TiltnesIL Tyrving182069

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Kjersti ThoStabæk IF87564

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Helge LyeIL Tyrving219198
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving159532
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Aase Tove GoldenMåren OK214963

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Einar HemLillomarka OL501213
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Terje ThrondsenNittedal OL
Erling TidemannLommedalens IL168119

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Per MeilandLommedalens IL80731
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

Direkte N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lotta MyhreIL Koll
Pål MyklebustIL Koll

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297

Direkte AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BenestadKlubbløs24081
Håvard ChristiansenKlubbløs412940
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Christian GløgårdNittedal OL500396
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK221437
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702

Direkte AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik JørgensenIL Tyrving211243

Annonser

IOF Eventor