Påmeldte deltakere til Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017)
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 25 mars 2017 - søndag 26 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 216 påmeldte deltakere.

H17- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Trygve BuanesTIF Viking203415
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Ketil DøskelandFana IL192228Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Trond DøskelandFana IL500616Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Bjarte EikangerTIF Viking175911Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Johan EikangerIL Gular184233
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823Dag 2
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Geir HeksemFana IL91590
Scott JuvikIL Gular206490
Tore JuvikIL Gular216874
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jarle KlosterFitjar IL220899
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Göran WinbladRehns BK209717

D17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Lise ChristensenTIF Viking197726
Hanne DaltveitFana IL221834Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Randi HoleBergens TF87062
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Kirsti LysakerFana IL211312Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Rannveig NordhagenFana IL213207
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marianne NummedalFana IL79898
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213455
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Karianne StrømmeTIF Viking195760

H17-AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Magnus ErdalSamnanger IL92470Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Vemund HansenTIF Viking186183Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Tom JohannessenGneist, IL204707
Marcel NiederhauserAskøy OL502047Dag 2
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlichfeldtOsterøy IL171917
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars EvensenGneist, IL192267
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Brage IversenBergens TF206538
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Sigurd EiknerFana IL179948Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Rune ErdalSamnanger IL228103
Lars FjellangerFana IL168854
Jan Petter HansenIL Gular88734
Jan HauglandÅrstad IL211518Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154Dag 2
Gisle JohansonFana IL
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Tord Bell MykingFana IL94926Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Bjørn SandvikIL Gular207845
Torgeir StrandFana IL208120Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334Dag 2
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

D50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280Dag 2
Britt KarlsenAskøy OL197152
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Kari MadslienNydalens SK201959Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)

D60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Kari SecherBergens TF199391Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

H60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL67856Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Gunnar GytriFørde IL211292
Egil KarlsenAskøy OL411351
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Sigmund SætreFitjar IL156990Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Ingolf DybvikStord Orientering197827Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Per HauglandÅrstad IL67744Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Geir HusdalTIF Viking62992Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Harald LyngtunFana IL199758Dag 2
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja HoleFørde IL206017
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingvill VoldFana IL218600

D35-K (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs OrienteringsklubbDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF63734
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
May-lill DammTIF Viking220770
Nina GogaBergens TF184202
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Brage Bell LysakerFana IL211903

B-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Sindre EkrheimBergens TF165469
Annhild FetveitFana IL213415Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Knut Even HoleFørde IL211179
Karen Clementsen KayserFana IL202153
Ole KragsethIL Gular181688
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ingrid RollFana IL192922
Morten SandvikIL Gular
Lars Olav ToloGneist, IL211077

D/H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettDag 2
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Oskar HeksemFana IL213413
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730Dag 2

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Tonje RykkjeStord Orientering184660

D/H13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Falch AndersenGneist, IL226181
Jonas BrackeTIF Viking223823
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Iris SkageGneist, IL204738
Mariell SkageGneist, IL226196

D/H17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian AndersenGneist, ILDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Theodora Hendrika BouwmanGneist, IL
Anita E. HoleFørde IL501592
Hanna HøllelandFana IL211182
Yola KeenlysideGneist, ILDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb209721Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Gry Sveri LierTIF Viking195958Dag 2
Kjell SkageGneist, IL158528

N-åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Vegard AksnesIL Gular209822Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)

D/H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias MikkelsenIL Gular88720Dag 2
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Karoline StrandenesFana IL213524

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918

N-åpen kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF60880
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kirill EikangerGneist, IL212188
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Lasse SkageGneist, IL
Emilie SolvikGneist, ILDag 2
Margrete SolvikGneist, ILDag 2
Marie Egeland StoroGneist, IL1588529Dag 2
Nora Egeland StoroGneist, IL71513Dag 2
Ada WikestadOs OrienteringsklubbDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Arn Viljo WikestadOs OrienteringsklubbDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Aurora Helena WikestadOs OrienteringsklubbDag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Nora Ruth WikestadOs OrienteringsklubbDag 1 (HOK-ranking 1/2017)

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

D17-AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Kristin A. EegIL Gular179796Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Marian KjellevoldIL Gular188769
Liv OrmbergGneist, IL62532Dag 1 (HOK-ranking 1/2017)
Linda RykkjeStord Orientering100200
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Vibeke ØyeIL Gular222669

D15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ragnhild Marie BøeFana IL200673

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar HoleFørde IL206016

Annonser

IOF Eventor