Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint individuelt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint individuelt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 21 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 116 påmeldte deltakere.

H19- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett181671
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kjetil DammTIF Viking215576
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular92585
Geir HeksemFana IL91590
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Håkon MogstadFana IL201735
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Tormod SkaugeIL Gular202182
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921
Knut UtneFana IL222547

D19- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Kristine GrønlundFana IL177282
Randi HoleBergens TF87062
Bodil HåheimIL Gular94041
Marian KjellevoldIL Gular188769
Siri KollerudLillomarka OL198836
Torild MyrliTIF Viking208566
Rannveig NordhagenFana IL213207
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Victoria PopsuevaTIF Viking203420
Linda RykkjeStord Orientering100200
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Vibeke ØyeIL Gular222669

H16-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert AaenVaregg Fleridrett
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Brage IversenBergens TF206538
Scott JuvikIL Gular224274
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Erlend SørheimVaregg Fleridrett195957
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D16-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Hanne DaltveitFana IL221834
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Magne RaadalFana IL235218

D13-15 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Ingeborg StrandenesFana IL225209
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H13-15 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Kari SecherBergens TF199391

D/H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Samuel Elias NærheimIL Gular204854
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Idun HeklandIL Gular213259
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Lea SkaugeIL Gular160426
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213413
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF60881
Josefine BlomquistBergens TF60885
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking195915
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

A-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Helge EmhjellenIL Gular502360

Annonser

IOF Eventor