Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldersprinten med KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldersprinten med KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: lørdag 26 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 577 påmeldte deltakere.

N-åpen (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Elmer BlomFet OL
Oskar Elias BlomFet OL213174
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Signe Dahlseng MoeFet OL181700
Stella DalbergFet OL201903
Bailo Holt DialloØstmarka OK
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK
Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering213141
Elen Krohn GjessingHeming Orientering225302
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering
Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL213444
Anders HeitmannFossum IF213644
Vilde HøyerFossum IF213686
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK224411
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Rita Lund MausethFet OL213357
Stig Lund MausethFet OL213372
Elias MolundIL Tyrving71545
Tiril MyklatunIL Tyrving
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Erle Matilde StøvindFet OL
Oda Linnea StøvindFet OL
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Leni Isabel BråthenNittedal OL225448
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Tuva HøyerFossum IF225161
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL213213
Silje Lund HovdenIL Tyrving174946
Amalie SkjønhaugFet OL213705
Maren WinsvoldØstmarka OK224923

D 13-14 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering191354
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Mari BrendeFossum IF191212
Gina BrevikØstmarka OK212046
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL186272
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstIL Tyrving192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Eira Wessel LineØstmarka OK237878
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenIL Tyrving211334
Frida SolsrudNydalens SK187089
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL225581
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Andrea H. RogndokkenFet OL202998

D 15-16 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Iris HolstIL Tyrving181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering204667
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Ea LunøeNydalens SK502930
Ina MartiniAsker Skiklubb502246
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Oda ScheeleNydalens SK501067
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering473786
Julie BakkeFossum IF186910
Linda EngenRaumar Orientering227714
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Sigrid Melander VieFossum IF176299

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beatriz AzagraNydalens SK
Gunhild FretheimFet OL
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Tina ØkernRaumar Orientering207008

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Tonje Rognerud BøeFossum IF502954
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Pernille KatlaFossum IF191341
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Ragne WiklundNydalens SK501588

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion HuberNydalens SK226171
Marte NarumNydalens SK200006
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Siri UlvestadNydalens SK206420

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Anne RusteLillomarka OL197515
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Paula BerstadHeming Orientering480250
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Trine OldernesLillomarka OL168298
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Nora SkauenIL Tyrving182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Siri StørmerNydalens SK204745
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Trude FixdalIL Koll190628
Else GrandalIL Tyrving180139
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Linda HanssenØstmarka OK203515
Maria JonssonNydalens SK224623
Nina Elise JørgensenNittedal OL503973
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving200025
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181663
Heidi FalckIL Tyrving199505
Toril HallanLillomarka OL180923
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi NilstadIL Tyrving222047

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Inger SkaugOppsal Orientering191388
Kjersti ThoStabæk IF87564

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Tom Andre AndreassenFet OL201986
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Magnus MolundIL Tyrving213376
Ole Jacob MyklebustIL Koll
Elias Azagra NæssNydalens SK
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Gaute SkjønhaugFet OL201986
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Sigmund ØlstadFet OL213162

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikGjerdrum OL225034
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil HuuseØstmarka OK212171
Marius Juell LarsenIL Tyrving193705
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Herman Øen PaulsrudIL Koll212647
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Mons Sætre-LorentzenFet OL
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer KatlaFossum IF203225

H 13-14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering225126
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Magnus JystadØstmarka OK212531
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenIL Tyrving213389
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Eirik Røhne SkoftelandIL Koll212184
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Elia ThorvikNydalens SK181021

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias WesselFet OL213240

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes ArnøFet OL225583
Mathias BerganFet OL180195

H 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Erlend BørliFossum IF504152
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Isak JonssonNydalens SK502695
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999

H 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Andreas StenstadOppsal Orientering204701
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øyvind Eid FjukFet OL
Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb168813
Pål MyklebustIL Koll
Matthew NgOslostudentenes IK223915
Kristian NæssNydalens SK503951

H 17-18 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Audun BerganNydalens SK501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Andreas RambergØstmarka OK207518
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Jostein TandbergNydalens SK502575

H 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Alan CherryNydalens SK200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
David GottfridssonLillomarka OL193617
Anders HagaRaumar Orientering195480
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Martin JohanssonIL Tyrving199335
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Trond KortnerØstmarka OK181802
Thor MellaOppsal Orientering187259
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Anders NordbergNydalens SK181232
Torgeir NørbechIL Tyrving500257
Sindre RønningNydalens SK221215
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Audun WeltzienIL Tyrving181255

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Charles HalaasFossum IF209868
Petter HalvorsenNydalens SK184280
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Erik PaulsrudIL Koll219189
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Endre StoksethNydalens SK215452
Anders StorbratenBækkelagets SK483387

H 45- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Harald BakkeFossum IF89475
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Håvard BjønnessØstmarka OK187086
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Tor BrennaNittedal OL160438
Ulf BrennaHeming Orientering154913
Christian GløgårdNittedal OL500396
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Jens Christian HolstIL Tyrving192324
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Hans JevanordFossum IF206276
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Trond LundIL Tyrving501010
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henning RøbergNittedal OL503964
Rune ScheeleNydalens SK207658
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Frode StrislandFossum IF229636
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Erik BorgIL Koll402917
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Anders FlågenHeming Orientering411539
Einar GisholtFossum IF226659
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Stein H. HagenFossum IF206289
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Øystein HoloFossum IF502112
Håkon JendalFossum IF214746
Are KristiansenIL Tyrving502380
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Vidar StrandLierbygda OL169008
John SvergjaKvikne IL157012
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Carl Erik WasbergOppsal Orientering503902
Jo WiklundNydalens SK172191
Ottar WiklundNydalens SK190668
Gløer WinsvoldSentrum OK488280
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Dag ØkernRaumar Orientering217103

H 55- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hallvard BergIL Tyrving203634
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Eivind HoffIL Tyrving221325
Nils HæstadFossum IF191375
Per Arne KarlsenØstmarka OK97847
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Johan LundeIL Koll206911
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Erik NæssØstmarka OK227720
Egil RundbergetNydalens SK157483
Don SkantzeIL Tyrving186156
Per StedjeØstmarka OK221260
Peer StiansenNydalens SK89333
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Morten DueMåren OK400286
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Tron Erik HovindRaumar Orientering503936
Einar JensenNydalens SK200777
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øistein HagenOK Øst203211
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Arne TesliIL Koll221484
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL175999
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Thor PalmgrenHalden SK98612
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Bjørn EgnerHeming Orientering207009

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

D 45-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL
Eldri HoloFossum IF193878
Marit Tørudbakken JendalFossum IF79990
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Christina RambergØstmarka OK203513
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 45-A kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Geir ElvhaugRaumar Orientering229510
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL236731
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Nils Henrik JendalFossum IF80012
Morten KarlsenMåren OK400006
Morten KongsbergIL Tyrving502383
Stein MellaOppsal Orientering204225
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Peter NylundHaugerud IF502485
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Inge RambergØstmarka OK214468
Øystein RappRaumar Orientering187318
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Tom RådahlIL Tyrving501131
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Jon SolsrudNydalens SK96361
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 17B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Alexander RødstenHeming Orientering500043

D 17B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Heidi BernerFossum IF207831
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Katinka EvensenÅs-NMBU Orientering
Elise GisholtFossum IF134847
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Nora HelgelandIL Koll189145
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Ingrid SkaarerNydalens SK205516

Annonser

IOF Eventor