Påmeldte deltakere til Folloløpet på Nesodden

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 10 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 148 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Mary Eleanor MacLachlan-ReistadbakkRaumar Orientering234367
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Theo Winsents SæterNydalens SK195570

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Malin GjetangerMåren OK213106
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK92374

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Sofie Kjær JørgensenMåren OK179934
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering237773
Mari BrendeFossum IF504582
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Luciana Maria SvadsMåren OK503255

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Marielle MichelsenFossum IF500151

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carmen DirroMåren OK203743
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin EijsinkNydalens SK197922
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BrendeFossum IF165993
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering480250
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Silje SyversenOppsal Orientering500593

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jessica KathleMåren OK400193
Aud KjemperudEiker OL184662
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Unni DrageHaugerud IF502419
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
August Myklebust LeopolderIL Koll
Ole Jacob MyklebustIL Koll223486
Mattis Trønsdal LegatMåren OK

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Andreas GjetangerMåren OK197814
Magnus JystadØstmarka OK212531
Kasper Kjær JørgensenMåren OK179933
Oliver NilsenFossum IF213244
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Birk Felland SætnanFossum IF213433

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Blom-HagenFossum IF
Erlend BørliFossum IF504152
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Mikkel KatlaFossum IF203103
Henrik ReuschHeming Orientering504388
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan MichelsenFossum IF500153
Markus Månum MoenMåren OK186874
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Morten TangenOK Moss208419

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Brandt-KjelsenMåren OK
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Matthew NgOslostudentenes IK223915

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Torstein HoleNydalens SK197809
Hans JevanordFossum IF206276
Christian ReuschHeming Orientering194449
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Håkon JendalFossum IF214746
Nils Henrik JendalFossum IF80012
Stein MellaOppsal Orientering204225
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Gjermund RørenEiker OL173451
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Thor PalmgrenHalden SK98612
Steinar RuudKonnerud IL210997
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie BlekenBækkelagets SK176028
Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK483514
Daniel Moe BlomNydalens SK39583

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Pål WinsentsNydalens SK413165

Direkte N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

Annonser

IOF Eventor