Påmeldte deltakere til Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 326 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom Andre AndreassenFet OL
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK224411
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Stian LillegårdLillomarka OL
Mons Sætre LorentsenFet OL
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3782174
Solveig Ruud TednesØstmarka OK
Gaute SkjønhaugFet OL
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Rachel Constanse StederØstmarka OK224419
Amund Kortner VogtØstmarka OK3625613
Sigmund ØlstadFet OL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Helene ScheeleNydalens SK3884830

D 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK3883188
Mari KallesonOppsal Orientering
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Bertine MjøsterØstmarka OK
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Regine RøiselandØstmarka OK
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Nora SørbergRaumar Orientering3885555
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

D 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Mari BrendeFossum IF3885464
Gina BrevikØstmarka OK
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557
Vida Helland-HansenIL Tyrving3542941
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3885985
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK3640463
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Guro LinneboHeming Orientering3829983
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Pia Young VikNydalens SK3656352
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya ArnesenHeming Orientering3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Alexandra LinløkkenØstmarka OK
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Silje SlungaardIL Tyrving
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Bakken UlsethNydalens SK
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527

D 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Vigdis HobølOppsal Orientering
Lene Godager KaasBækkelagets SK3778750
Anne Johanne LindNydalens SK3619426
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering3599255
Louise OramBækkelagets SK3788544
Delphine PoirotLillomarka OL
Lisa SchubnellBækkelagets SK199169
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Arianna TauferNydalens SK219073

D 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Julie BaumannHeming Orientering3676160
Solveig BerganNydalens SK3613114
Heidi BjordalOppsal Orientering
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Thine Wilkens JernbergNydalens SK
Elin KallesonOppsal Orientering
Cecilie Christin KvermeFossum IF3715489
Marianne ReuschHeming Orientering3334885
Jorun RuudAsker Skiklubb
Anne Borgen SturødNydalens SK3641206
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DahlNydalens SK3741006
Jane Karine HelmersenFet OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Kjersti HovFossum IF3703667
Maria JonssonNydalens SK
Doris LarssonLillomarka OL
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3422698
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Anne Kristine NorderudIL Tyrving3883121
Helena StubberudNydalens SK3834819
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF
Leon KnudsenOppsal Orientering

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Emil HuuseØstmarka OK212171
Mathias LinløkkenØstmarka OK
Kristoffer NomelandØstmarka OK
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Simen SkeideOppsal Orientering224156

H 13-14 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb
Arild dy BaumannHeming Orientering647351
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Arthur BrunborgNittedal OL3630829
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Magnus JystadØstmarka OK
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Oliver NilsenFossum IF213244
Ole Martin NomelandØstmarka OK
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Eirik Røhne SkoftelandIL Koll212184
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering
Marius BakkeFossum IF
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Isak JonssonNydalens SK3602398
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
Lars Young VikNydalens SK3656881
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Peter GisholtFossum IF3869567
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK
Elias JonssonNydalens SK3561495
Lukas LilandNydalens SK3572799
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Håkon SturødNydalens SK3830924
Emil StørmerFossum IF3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 19-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Amund HoelRaumar Orientering3821261
Tarjei HoloFossum IF3388733
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Jostein TandbergNydalens SK3695624

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Alan CherryNydalens SK
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Olav EkrheimBækkelagets SK
Raphael FerrandBækkelagets SK
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3852282
Simen SmestadBækkelagets SK3780996
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Oskar StørmerFossum IF3599305
Morten TangenOK Moss3705621
Anders VisterNydalens SK3597804

H 40- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3884111
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Tom BerganFet OL
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten FismenFossum IF
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Kyrre GranFet OL3883626
Kjetil HagenAsker Skiklubb
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Torstein HoleNydalens SK197809
Jens Christian HolstIL Tyrving
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb3836400
Espen JernbergNydalens SK
Christian JomaasFossum IF3886512
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Trond MyhreFossum IF3776077
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Christian ReuschHeming Orientering3887072
Jarle RogndokkenFet OL
Fredrik SaugestadNydalens SK
Torgeir SkjønhaugFet OL
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Runar ThorstensenOppsal Orientering3887221

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Tormod BøeFossum IF
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3885837
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Håkon JendalFossum IF3886306
Morten KarlsenMåren OK3780681
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Per SlungaardIL Tyrving
Leif StørmerFossum IF3597309
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bård NatvigNittedal OL
Petter NæssOppsal Orientering

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag Helland-HansenIL Tyrving
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK3887098
Donatas KontautasOK Moss

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222

Annonser

IOF Eventor