Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: fredag 18 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 445 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223493
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa223747
Ana Zagar NesLarvik OK186829
Elise RenardKongsberg OL238174
Mathis RenardKongsberg OL209723
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

D -12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne SandvenNotodden OL501119
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235843
Pernille ZagarLarvik OK212310
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Emma EngehultNotodden OL213060
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Solveig LetmolieEiker OL211356
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Celine RenardKongsberg OL201981
Synne StrayKristiansand OK412902

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Bodil HelgerudHalden SK158822
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa235821

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Liv SchjervenLardal OL82130
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mia EngehultNotodden OL197857
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa157212
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Eli SæterdalSkien OK187091
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK184157
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Lena HenrikssonIL Tyrving221251
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ingvill HoftunAsker Skiklubb217135
Bente LineIndre Østfold OK190571
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering60970
Inger SchibstedRøyken OL179406
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Turid VongravenSkien OK184464

D 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Randi HansenStokke IL211332
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Hanne HerumOK Skeidi89671
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Birgit JensenSkien OK69214
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumRingsaker OK500607

D 65- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Sylvia AndersenElverum OK97375
Kari BergLarvik OK217231
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Berit GrosvoldEiker OL179799
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Karin KittilsenStokke IL211474
Astrid LundeDrangedal OL89887
Kari NatåsBergens TF209743
Astrid OrmbergFana IL222630
Toril RiddervoldHeming Orientering152596
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Gerda ØenStord Orientering199736

D 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Sissel EliassenSandefjord OK206531
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
May Helene HansenSandefjord OK184672
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK411790
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

D 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Unni DrageHaugerud IF502419
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Torid KvaalFreidig501018
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Johanna YtterbølGimle IF211633
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa235951
Sondre KornmoPorsgrunn OL2013405
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa223549

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Steinar HefreBø OL227730
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Eirik LarsenSkien OK222237
Damien RenardKongsberg OL201971
Morten TangenOK Moss208419

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL186958
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Peter CarlsenSturla, IF207695
Rune EngehultNotodden OL207904
Robert FredriksenNotodden OL502352
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235842
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Lars DrageStavanger Orienteringsklubb200782
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tore HoffIL Tyrving502468
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Harald KvisliNotodden OL207900
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Gjermund RørenEiker OL173451
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Vidar StrandLierbygda OL169008
Per Einar StrømHedrum OL221210
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Terje UrfjellIL Imås97792
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 55- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Inge GlittumOK Skeidi190985
Petter GullikstadRøros IL483728
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Jon KvisliBø OL154622
Harald OmlandSkien OK184463
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Kjetil RønhovdeOdda OL229599
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Eivind TokheimOdda OL229600
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jostein AlvestadWing OK503970
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Svein Richard BrandtzægHeming Orientering181465
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Arve GlittumOK Skeidi188444
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK184572
Morten JohannessenRøyken OL229667
Dag KristensenOK Skeidi206256
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H 65- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Finn BjørtuftKongsberg OL401608
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Eilef LandsverkSkien OK235929
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Rolf LundeEiker OL206414
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Martin NaufHedrum OL182122
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL500570
Paul SkjakerHadeland OL236303
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Tor SørevikTIF Viking184632
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Jan Ove ØenStord Orientering79038

H 70- (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa157213
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Frank EliassenSandefjord OK174991
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Roar ForbordMalvik IL208600
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking62992
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Runar KittilsenStokke IL169014
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Arne LandeBø OL227677
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss183686
Helge LyeIL Tyrving219198
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Roar LøkenSandefjord OK147125
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Terje MalmHamar OK206901
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Gunnar MosevollSkien OK132469
Magnus NatåsBergens TF170836
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Knut SkjesetVang OL185959
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Pål SkybergNidarøst OK501255
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Harald WesterheimFitjar IL79131
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Andras ZankayBEAC
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Paul BisethKongsberg OL78849
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Per BjørkhaugTIF Viking500902
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Leif EngenNidarøst OK160967
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Henrik HvoslefIK Stern193993
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egill KnudsenTIF Viking91665
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL483028
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar JørundlandOK Sør211619
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Hermann KobbeltvedtTIF Viking500155
Einar StrandHøydalsmo IL

Annonser

IOF Eventor