Påmeldte deltakere til Askerløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Astrid ReuschHeming Orientering194470

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstIL Tyrving192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Pia Young VikNydalens SK502698
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ina MartiniAsker Skiklubb196973

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit GanoRøyken OL179411
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Vera Gano MønnichRøyken OL158431

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Nora SkauenIL Tyrving182125
Tone SkramRøyken OL188879

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Alix Young VikNydalens SK224455

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SchibstedRøyken OL179406
Eva SyversenRøyken OL222663

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Magnus JystadØstmarka OK212531
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Lars Young VikNydalens SK186295
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling HjermstadFossum IF190677
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Claus FritznerNittedal OL212416
Jens Christian HolstIL Tyrving192324

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Audun BjerknesMåren OK501317
Torstein HoleNydalens SK197809
Ola LestebergKongsberg OL211224

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Christian JomaasFossum IF501016
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Christian ReuschHeming Orientering194449

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Stein H. HagenFossum IF206289
Øyvind HelmersenFet OL201988
Håkon JendalFossum IF214746
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind HoffIL Tyrving221325
Morten KarlsenMåren OK400006

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Jørgen HolmboeIL Tyrving155920

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297

D19 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628

Annonser

IOF Eventor