Påmeldte deltakere til Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 2 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

N-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF60881
Josefine BlomquistBergens TF60880
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Eskild Skram IsdahlFitjar IL208619
Erika JægerStord Orientering212008
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Håkon Øien KlosterFitjar IL156991
Ada WikestadOs Orienteringsklubb
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb

D/H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeStord Orientering184660

D/H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192929
Helene NysæterBergens TF191281

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda Daltveit SlettebøFana IL213390

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeStord Orientering100200
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521

D17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213455

D35-K (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Astri Ese HoleBergens TF226153

D40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Randi HoleBergens TF87062
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering197856

D50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Astrid OrmbergFana IL222630
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Bjørg KocbachBergens TF180128
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Jon William HammerBergens TF83178
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197856

H17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Scott JuvikIL Gular206490

H19- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Rune NygaardIL Gular207699
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett186115
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Jarle HauglandStord Orientering197945
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Sveinung RykkjeStord Orientering199735

H50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Sigurd EiknerFana IL179948
Jarle HallandStord Orientering197844
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Arne JohannesenIL Gular61154
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Tord Bell MykingFana IL94926
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Torgeir StrandFana IL208120

H60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Magnar HillesdalStord Orientering114869
Atle IrgensStord Orientering79041
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Sigmund SætreFitjar IL156990
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Per HauglandÅrstad IL67744
Geir HusdalTIF Viking62992
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Per Olaf TangenFana IL184553

A-ÅpenL4 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Oddvar de FineFitjar IL224074
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Jesper JordeVaregg Fleridrett198056
Frode KlosterFitjar IL156886
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678

D/H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Volden de FineFitjar IL225373
Emilie Skram IsdahlFitjar IL223528
Nora RykkjeStord Orientering60653

D/H17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Sigrid Skram IsdahlFitjar IL225025

Annonser

IOF Eventor