Påmeldte deltakere til Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 6 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 421 påmeldte deltakere.

N-åpen (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Cindy Madeleine Svendsen CeesayOslostudentenes IK
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Ovidie DragesetFossum IF
Ingrid Weider EgnerFossum IF225169
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Lars Haakon ErikssonIL Tyrving151336
Frederikke GärtnerFossum IF224885
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Age KristvikFossum IF225307
Herman Finstad LandIL Tyrving213288
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Maia Aasland NilsenFossum IF225339
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Gustav RydmellFossum IF
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb207606
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Nils Sogstad-TønnessenFossum IF213443
Sivert Vie SollieFossum IF213196
Pernille Østby StenstrømFossum IF213205
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Trym TrøanFossum IF
Bernhard WaastadFossum IF

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ida VatlandFossum IF217032

D 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566
Selma Srørmer-AntonsenNydalens SK213819
Gunde TumelionisFossum IF

D 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Mari BrendeFossum IF191212
Gina BrevikØstmarka OK212046
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL197155
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstIL Tyrving192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Kristine SolbakkenIL Tyrving211334
Frida SolsrudNydalens SK187089
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116

D 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris HolstIL Tyrving181925
Marie Sisjord NyvollFossum IF178356
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya ArnesenHeming Orientering171152
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Carmen DirroMåren OK203743
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering204667
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Thea LandKonnerud IL202977
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ea LunøeNydalens SK502930
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Oda ScheeleNydalens SK501067
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Ada WulfsbergNydalens SK501377

D 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene ColquhounLillomarka OL205926

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Annica HernesFossum IF205439
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Tale Mæhre TorjussenFossum IF213726

D 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Ingrid HasaasFossum IF195946
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Ragne NorrudFossum IF143035
Synne StrandAsker Skiklubb500265

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkenNydalens SK84220
Elin EkebergIL Tyrving234975
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Maria JonssonNydalens SK224623
Anne Johanne LindNydalens SK149001
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag62312
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 21B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Heidi BernerFossum IF207831
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Birgit SisjordFossum IF192392

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birte Riddervold TeigenIL Tyrving221241
Kristin Melander VieFossum IF

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Kine DirroMåren OK203777
Linda FredhOK Moss184147
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Silje SyversenOppsal Orientering500593

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn BlindheimLillomarka OL82194
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL
Guro HarstadHeming Orientering216884
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Else Kari ScheeleNydalens SK192594
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Nora SkauenIL Tyrving182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Siri StørmerNydalens SK204745
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Trude FixdalIL Koll190628
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Siw SolstadIL Tyrving502356
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Sharon BroadwellIL GeoForm217033
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Heidi FalckIL Tyrving199505
Toril HallanLillomarka OL180923
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Helena StubberudNydalens SK500584

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger NergaardStokke IL198006
Randi NilstadIL Tyrving222047

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Erlend SommerheinOK Horten204608
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Ola Mæhre TorjussenFossum IF213726
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Marcus FossumFossum IF
Alexander HernesFossum IF213308
Simon HernesFossum IF213808
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Alexander SlettenRaumar Orientering195876
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017

H 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip RomørenFossum IF211812
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering183906
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Marius BakkeFossum IF186911
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Erlend BørliFossum IF171140
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Isak JonssonNydalens SK502695
Mikkel KatlaFossum IF203103
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb225308

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Matthew NgOslostudentenes IK223915
Per SørbergRaumar Orientering203427

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Håkon SturødNydalens SK500056
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HagaRaumar Orientering195480
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Lars Danielsen HolenMarkane IL227723
Magne HagaRaumar Orientering196844
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Ola LestebergKongsberg OL211224
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Kristian RuudBækkelagets SK68161
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät72042
Morten TangenOK Moss208419
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018

H 21B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Boehlke HenrikFossum IF205400
Roar HernesFossum IF205544
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Jarle RogndokkenFet OL207832
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein HoleNydalens SK197809
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Jens Christian HolstIL Tyrving192324
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Jon SolsrudNydalens SK96361
Pål SommerheinOK Horten401132
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars DrageStavanger Orienteringsklubb200782
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Anders FlågenHeming Orientering411539
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Sjur LangedalNydalens SK176112
Einar LunøeNydalens SK177011
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Terje NæssFossum IF204539
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Per ØstrengRaumar Orientering215058

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Egil EideIL Tyrving216963
Lars-Erik FiskumIL Tyrving234972
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Hans Henrik FremmingHeming Orientering87024
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Claus FritznerNittedal OL212416
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Martin GranlyLillomarka OL181270
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erik NæssØstmarka OK227720
Trygve RognstadHadeland OL179970
Egil RundbergetNydalens SK157483
Peer StiansenNydalens SK89333
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohannessenRøyken OL229667
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Per OsenVestre Akers SK197509
Alf PettersenIL Tyrving222468
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Henning GaarderKonnerud IL210912
Terje MalmHamar OK206901
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Per MeilandLommedalens IL214982

Annonser

IOF Eventor