Påmeldte deltakere til Fossumløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 6 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Weider EgnerFossum IF225169
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunde TumelionisFossum IF

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Mari BrendeFossum IF191212
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstIL Tyrving192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Pia Young VikNydalens SK502698

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris HolstIL Tyrving181925

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera Gano MønnichRøyken OL158431

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkenNydalens SK84220
Anne Johanne LindNydalens SK149001

D 21B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Heidi BernerFossum IF207831
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Silje SyversenOppsal Orientering500593

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit GanoRøyken OL179411
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Nora SkauenIL Tyrving182125
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude FixdalIL Koll190628
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Torunn Drage RotiFossum IF500160

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Lars LienGjø-Vard OL187270
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Oliver NilsenFossum IF213244
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip RomørenFossum IF211812
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BørliFossum IF171140
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Lars Young VikNydalens SK186295

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein TandbergNydalens SK502575

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Inge LindsethNydalens SK502771
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Morten TangenOK Moss208419

H 21B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein HoleNydalens SK197809
Ola LestebergKongsberg OL211224

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars DrageStavanger Orienteringsklubb200782
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Øyvind HelmersenFet OL201988

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Claus FritznerNittedal OL212416
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Erik NæssØstmarka OK227720
Peer StiansenNydalens SK89333
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohannessenRøyken OL229667
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964

Annonser

IOF Eventor