Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 23 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Anneke Hald BjørgumKristiansand OK158634
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK158633
Gro BørteKristiansand OK221217
Gro EideOK Sør227060
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Jan EideOK Sør203487
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Geir KristiansenOddersjaa SSK212044
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Roar MyhreKristiansand OK221313
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Kyrre EllefsenOK Sør60723
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Helge KristensenOK Sør83267
Jon MatreOddersjaa SSK80032
Kristen RibeKristiansand OK84996
Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK229668
Øyvind TorgersenKristiansand OK184699

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Sigmund SalthaugRambøll91385
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

H12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn BergKristiansand OK
Vetle BergKristiansand OK224224
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836

H13-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK213739
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
David RundeKristiansand OK221505
Brage TakleKristiansand OK198046

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

H-bedr (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Kai JohansenNikkelverket BIL
Tor LohneRambøll216835
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382
Thorbjørn VærpPoint Taken93939
Stig Erik ØrumRambøll91596

D-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK
Emma IglebækOK Sør203501
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK221435
Marte LynneKristiansand OK1509
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne StrayKristiansand OK412902

D-bedr (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elke ThistedNikkelverket BIL184307

Annonser

IOF Eventor